Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, férjek? Ti a legszebb...

Férfiak, férjek? Ti a legszebbnek gondoljátok a párotokat vagy csak átlagosnak?

Figyelt kérdés

Párommal a minap beszélgetünk erről,hogy ö engem átlagosnak lát,de szeret a hibáimmal együtt.Neki nem a külsőm számít hanem a belsőm,hogy milyen ember vagyok.Bevallom hősiesen szíven ütött.Én öt a világon a legtökéletesebb pasinak találom(persze van nála jobb meg szebb de nekem ö a tökéletes pasi)

Sajnos nem vagyok vékony,4 évvel ezelőtt 55kg voltam első gyermekem után is hamar vissza fogytam aztán pajzsmirigy műtétem volt akkor híztam meg plusz 30kg.Orvos váltás óta kicsit fogytam ,azóta újból lett egy kisbabám a 8 kiló plusz 2hónap alatt lement.Tudom hogy nem vagyok szép,igaz mások csinosnak tartanak.De én azt akarom hogy a párom szépnek láson!Én fújtam fel ezt a témát?


2011. okt. 6. 08:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Én a legszebb férfinak látom a páromat.

Természetes szerintem.

Számomra ő nem átlagos, hanem a legszebb és a legvonzóbb.

Külsőleg is.

Elhiszem, hogy rosszul esett, amit a férjed mondott.

Minden nő a leggyönyörűbb szeretne lenni a párja szemében.

Ez így a normális.

2011. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Az én menyasszonyom a legszebb számomra, azt szoktam mondani neki, hogy az utcán még nem láttam ilyen szépet, csak tévében, moziban.
2011. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok,de a párom nem a legszebb férfi. Azért a szépségnek vannak obijektív ismérvei, aminek brad pitt jobban megfelel.

És azt sem akarom,hogy ő a legszebbnek tartson. Ahogy nem is tart,és én se magamat.

De én tökéletesen meg vagok elégedve magammal, és a férjemet szeretem, nagyon vonzónak tartom, vele akarok élni.

De ennek nem sok köze van a szépséghez

2011. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felfújod. Ha azt mondta, hogy szeret úgy ahogy vagy, akkor miért fáj az igazság? Biztos, hogy az ő számára is te vagy a legtökéletesebb, de gondolom megpróbált a kérdésedre kívülállóként, reálisan felelni. Hisz te is megmondtad, hogy van őnála jobb meg szebb, de számodra ő a tökéletes. SZÁMODRA! SZÁMÁRA! Ez itt a lényeg.
2011. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez személyiség függő. Mármint, úgy értem, hogy van aki borzasztó odaadóan és végletesen szeret, van, aki az érzelmeiben is képes bizonyos objektivitásba. Csak mert nem úgy szeret, ahogy te szeretnéd, attól még szeret. De én is olyan vagyok, aki azt akarná, hogy a párja gyönyörűnek lássa (még ha a többi embernek nem is vagyok az), úgyhogy nekem is rosszul esne, ha ilyet mondana.
2011. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok. Nem várom el a férjemtől, hogy a legszebbnek tartson a világon, mert nem vagyok az. Én azt szeretném, hogy szeressen és kívánjon, ezekben nincs hiány ezeket mind kimutatja és én ezzel elégedett vagyok. Én Őt nagyon sármos, jó pasinak tartom, nagyon szeretem és kívánom. De tudom, hogy nem Ő a legsármosabb a világon.
2011. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy tényleg szeret, és nem akart rosszat - de hogy szörnyen tapintatlan volt, és figyelmetlen, és közhelyes ("a belső számít") és nem sokat konyít a lelkivilágodhoz meg a büszkeségedhez, az is biztos. Inkább ne mondott volna semmit.
2011. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te saját magaddal nem vagy megelégedve és ezért szeretnéd,ha ő azt mondaná,hogy te vagy a legszebb.

De nem vag az. Nem is kell,hogy az legyél.Elég ha ő téged - téged nem csak külsőleg, hanem belsőleg is - tart annak kit szeret,akivel le akarja élni az életét.

2011. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem mondom, hogy ő a legszebb az egész világon, de azt hogy átlagos, ezt sosem mondanám rá, és nem is gondolnék ilyenre, mert az biztos, hogy a gyönyörű kategóriába tartozik a feleségem.

Azért, mert párkapcsolatban élek, még nem vakultam meg, és néha az utcán bizony jár-kel egy-két nagyon szexi, vagy kifejezetten porcelánbaba kinézetű nő, akin jól esik végignézni, de sosem hasonlítgatom a feleségemet senkihez. Az újságokban, tvben látható kiretusált, agyonsminkelt nők nem érdekelnek.

30/F

2011. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Én férfi vagyok és a legszebbnek tartom a páromat,legalábbis az én szememben ő a legszebb és eszembe nem jutna olyat mondani neki hogy átlagosnak tartom őt!

Aki ilyen kijelentést tesz az nem szereti a párját igazán...és még mindig más nők után csorgatja a nyálát.

2011. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!