Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát ezt nem hiszem el. Nagyon...

Hát ezt nem hiszem el. Nagyon ideges vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

kirakosgattam a könyveim egyik nap a folyosóra h majd felviszem a padlásra. apám tegnap éjjel szokás szerint részeg volt. hajnali kettőkor ordítva dobálta be a könyveket a szobámba. egész éjjel nem aludtam az ordibálástól.

most meg azért ordít hogy miért vannak szétterítve a könyvek a szobámban (amiket ő dobált be csak nem emlékszik). és mindenféle házimunkára kényszerít. gyűlölöm. nem bírom már... mindig ez van... mit tegyek??

16L


2011. jún. 15. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
És az édesanyád ilyenkor merre jár?
2011. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ma dolgozik
2011. jún. 15. 11:50
 3/9 anonim ***** válasza:
És azon kívül? Ő végig aludta az egészet, ami éjszaka történt? Mert az úgy kicsit érdekes. Nekem első dolgom az, hogy a gyerekemet megvédjem bárkitől! Főleg egy alkoholistától!!!
2011. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
felébredt kijött és mondta ennek hogy feküdjön le ő meg elkezdett ordibálni és anya visszament
2011. jún. 15. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen együttérzek veled! Tudom milyen egy alkoholistával együtt élni.

Ezért mindent meg kell tenni, hogy elkerüljük velük a konfliktusokat, hiába belekötnek az élő fába is /akkor ne legyen a környéken élő fa/.


1. Soha ne tegyél elé akadályokat amiben eleshet vagy megütheti magát. Igaz, hogy a szekrényt is lefejeli de azt nem te raktad oda.


2. Ha rumlit csinál részegen, akkor próbáld meg összetakarítani. Ha kijózanodik úgyis te leszel a hibás, úgyhogy inkább pakolj össze.


3. Időd nagy részét töltsd a szobádban vagy bárhol ahol elkerülheted.


4. Nyári szünet van nyugodtan besegíthetsz a háztartásban, anyukád is örülni fog neki, az öregednek meg kevesebb dolog miatt lesz lehetősége beléd kötni.

2011. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

de felesleges házimunkákat sóz rám

csak azért csinálja h rossz legyen nekem

2011. jún. 15. 12:04
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi am:)
2011. jún. 15. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:

12:01-es vagyok


Ha felesleges dolgokat sóz rád akkor is örömmel kell csinálni és egy idő után leszokik róla, mert nem akar neked örömet szerezni. Hidd el tapasztalat :) Fel a fejjel.

2011. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

de nem tudom örömmel csinálni:S

jaj bárcsak meghalna már....

2011. jún. 15. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!