Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Párom depressziós azt hiszem....

Párom depressziós azt hiszem. Hirtelen, ok nélkül ideges lesz, rátör a sírás, hányni is szokott. Mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
24éves lány.Azt mondja nem tudja mitől van. Ahogy elmondta, nagyjából olyat érezhet, mint mikor vmi nagy trauma éri az embert. Meghal vki,kirúgjak.. Az ő életében pedig semmi negatív nincs.Mondtam hogy mellette vagyok,keressünk orvost,de ő azt mondta 24évesen nem fog hetente pszihologushoz járni és a spórolt pénzét sem szeretné orvosra meg gyógyszerre költeni. Azt mondja ez a dolog egyre gyakrabban jelentkezik. Eleinte 6hónap,most már 2hónap telik el két ilyen között.van hogy hetekig van hogy napokig tart,változó.meg az intenzitása is. Egyébként nagyon erős egyéniség,ilyenkor meg olyan gyenge. Orvos egyértelműen meg tudná róla állapítani,hogy pánikbeteg,depressziós vagy mi?Aggódom érte mert mikor először volt ez nála még az öngyilkosságot is szóbahozta 1x.
2009. okt. 15. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem él tújhajszolt életet? Vannak gyógynövényes bogyók, amik nyugtató hatásúak, szorongásoldók, talán valami ilyet kipróbálhatnátok, bármelyik patikában szerintem tudnak tanácsot adni. Vagy vannak gyógyteák is, pl. a citromfű tea, de vannak tea keverékek is, ha szeret teázni, kipróbálhatjátok. Ezek persze nem túl erősek, baja nem lesz tőlük biztos.
2009. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyorsan vettem Hova tablettát. Lehet azt mondom neki,hogy valami erős, mert ha megmondom, hogy gyógynövényes "azért sem" fog használni
2009. okt. 15. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiáterhez ingyen is lehet járni... Háziorvossal íratni kell egy beutalót, és kész. A gyógyszerekből meg van olcsó és jó is. Például 0.5 mg-os Frontin 600 ft körül van, szerintem neki elég lenne napi egy is, esetleg ha rosszul van 2, 100 db van egy üvegben...


Ez ne legyen kifogás, hogy drága... Odáig már ez az ország is eljutott, hogy dolgoznak jó pszichiáterek is ingyé...

2009. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, hogy szedtem ilyen bogyókat, amit a doki írt fel, de úgy éreztem, hogy nem vagyok önmagam, mintha valami fátyol borítaná az agyamat, olyan érzés volt. Talán még nem olyan nagy a baj nálatok, hogy ilyenhez kelljen nyúlni. Szerintem jó, az amit megvettél és főleg, hogy mondtad, hogy erős. Van, hogy a placebó is hatásos tud lenni.
2009. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi bajod, és csak padlón vagy, akkor tényleg csak ártanak a bogyók. De ez pánik betegség, és ezen segítenek, pontosabban enyhítik a tüneteket a gyógyszerek.
2009. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!