Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a hiba bennem? Hogy tudnám...

Mi a hiba bennem? Hogy tudnám ezt kijavítani?

Figyelt kérdés

Nos,kezdjük ott,hogy van 3 barátnőm,akik a legjobbak.Van A.(őt fél éve ismerem),Van B.(őt 9 hónapja-ő a legjobb),és van K.(őt ovis korom óta ismerem,barátnők vagyunk.)

Az történt,hogy mikor bekerültünk középiskolába(K és én külön) eléggé eltávolodtunk egymástól.Persze még eljárogattunk egy darabig moziba,Mekibe.Aztán egyre kevesebb volt ez az alkalom,viszont a tanulnivaló pedig egyre több és nehezebb.Neki is nehéz volt,de nekem is.Eközben megismertem B-t,akit nagyon megszerettem,és vele 2-3 hetente találkoztunk.Aztán jött A.,ő a mostani suliba jár,ahova én is.

Egész nyári szünetig nem volt veszekedés K.-val,mert neki is ott voltak a barátnői,ahogy nekem is.Telt az idő,jött a szünet.Elhívtam K.-t,hogy jöjjön velem fodrászhoz,meg Tescoba.Azt mondta,hogy jó rendben,jön velem.Haza is értünk este,minden rendben volt.Erre két nappal ezelőtt bejelentette,hogy menjünk fürdőruhát venni.Jó mondom,megyek veled,mert itt a szünet,van időm végre.Erre megbeszéltük mikor megyünk,neki is jó volt meg nekem is.De mondom időben haza akarok érni.Nem igaz,hogy egy fürdőruha vásárlást nem lehet elintézni 1 óra alatt.De ő ezen összeveszett velem,mert hogy ennyi időt vagyok képes rászánni.Dehogynem,utána még felajánlottam,hogy akkor menjünk moziba meg majd fürödni,mert ő is akart menni.De azért hozzám vágta,hogy kihasználom.Mondom rendben,sértődj meg nyugodtan.

A másik eset A.-val volt.Vele azon vesztünk össze,hogy A.azt mondta 1 hónappal ezelőtt,hogy jön velem Wolf Kati koncertre.Erre tegnap írt,hogy de akkor lesz a falunap,és lehet,hogy jobb lesz,mint Kati.Jó,de mondom megígérted,hogy jössz,akkor ne menj a falunapra!Azt mondta rendben,nem megy,jön velem.De már a múltkor is lemondott egy találkozónkat,de én ott voltam,meghallgattam mindig.Én voltam a lelki szemetesládája.Vele már kibékültem,ő is és én is bocsánatot kértünk.Ő nem olyan makacs,mint K.Bevallom én is hibás vagyok annyiban,hogy sokszor mehettem volna mozizni.De azért kihasználom,mert csak 1 órát akarok szánni a fürdőruha vásárlásra?

Hát nem tudom,hogy hova tart a világ.

Kérlek,rendes válaszokat írjatok,és kérlek vezessetek rá a hibámra!:/


2011. jún. 15. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a hibád, hogy nem láttál még problémát.ilyeneken fennakadni!megígérte máshova volt kedve menni, majd kiemeled, hogy ehhez képest te meghallgatod a problémáit.mi lesz ha ténnyleg átvernek majd egyszer?Azoknál majd zokogni fogsz egész este?
2011. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Isten ments:)
2011. jún. 16. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!