Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légyszi segíítsetek ezt...

Légyszi segíítsetek ezt kijavítani, ha van benne hiba!?

Figyelt kérdés

Angol órán szoktunk felelni ilyen szövegekből, és én a szöveg alapján irtam egy másik szöveget amit megszeretnék tanulni.

és csak annyi lenne a kérésem, hogy a hibáimat javítsátok már ki légyszíves! :)

meg egy mondat kellene befejezésnek és ha lenne ötletetek arra, azt is megköszönném. (:

Itt a szöveg:

You can also go to California, on the west coast of the United States and to Hawaiian islands in the Pacific Ocean with The Pacific Paradise Tour. You can see cable cars and eat delicious fresh fish in San Francisco. Xou can also watch streets actors and musicians perform there.

The next city when you can stop ia Los Angeles. This city is very exciting and has some very famous attractions. The nearby beaches are excellent and the mountains outside the city are high and dry. You can also go to Hollywood, where you can see the houses of the stars who have made a lot of films.

The last place which you can see in California is San Diego. The city has wonderful beaches, great weather and you can do all kinds of watersports. You can also go to one of the world's tagest zoo.

Finally, you can go to Hawaii, which has golden beaches wit palm trees and fantastic sunsets. You can also go to the Sea Life Park or enjoy the clubs, bars and ice-creams parlours.


Aki tud segíteni annak előre is köszi :)


2011. márc. 27. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó fogalmazás,megállja a helyét. De zavarban vagyok, hogy kijavítsam- e a hibákat. Nem tudom ugyanis, hogy nagyon siettél-e vagy tényleg problémád van a helyesírással.

Mindenesetre szóvá teszek minden hibát:

-Hawaii Islands

-Xou =You

Streets actors=street actors

perform= performing

When you can stop ia= where you can stop is

houses of the stars who have made a lot of films helyett = houses of famous movie stars

last place helyett another place

you can also go to... helyett you can also visit

tagest=largest

wit=with

befejezésül lehetne : The western coast of USA is very attractive destination for tourists. This area has a lot of nature wonders, nice cities and offer many entertaining activities.

2011. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pardon:az utolsó mondatban "offers" mert egyes szám az "area"
2011. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

amúgy meg siettem és azért írtam el a betűket, elnézést kérek érte.

2011. márc. 27. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!