Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, mibaj velem?...

Most komolyan, mibaj velem? Hogy lehetnék így boldog Vele? Fáj.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok a barátommal 3hónapja járok... az apját ismerem, mert a szülei elváltak.

de a haverjai is az exéről kérdezik meg ilyenek.

nem öltözö,m kihívóan nem vágok pofákat, nem csinálok semmi bántót, és nem azért hogy egoista legyek, de szerintem sokkal jobban nézek ki a volt nőjénél, akivel mellesleg nemis beszél és akit gyűlöl.

De engem senki se lát szivesen mellette, multkor is kint voltam a meccsén és a csapattársa barátnői rólam beszélnek, röhögnek rajtam stb.

Nemértem totál elfogadható vagyok, nem vagyok műcsaj, meg semmi ilyen, de adok magamra de nemvagyok sznob, pedig megtehetném... És szeretem Őt... de ez nekem fáj, az apja bír, de mások megszolnak...:(

Igyis elég önbizalomhiányos vagyok:(


2011. jún. 15. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:

nem tartom magam csúnyának... meg gáznak... abszolut normálisan viselkedek ha köszön valaki mosolyogva visszaköszönök...még arra se szoltam h rajtam vihogtak.


De most így hogy legyek vele boldog??? mibaj velem, hogy nem látnak mellette szívesen a haverjai meg az ismerősei?

és a legtöbb a multjáról kérdezi?

2011. jún. 15. 21:35
 2/6 anonim ***** válasza:
A haverjaival akarsz boldog lenni, vagy vele?
2011. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A múltjáról kérdezik, mert élete nagy részét a múltjában élte. Ez teljesen természetes dolog.. most veled van, és ezt a múltjának köszönheted.

Másfelől ne gondold, hogy mindenki téged utál ismeretlenül. A barátnők elég sok dolgon röhöghetnek, és ami azt illeti, ha odamentél volna hozzájuk, beszédbe elegyedsz velük, akkor nem maradsz le semmiről..

Saját magadban van a hiba. Ha te normális csajnak érzed magad, és szeretitek egymást a pároddal, akkor ezt a többiek is észre fogják venni. Nem amiatt fognak kedvelni, hogy szebb vagy mint az ex, hanem amiatt, hogy hogyan viselkedsz velük.

2011. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem...csak rosszul esik hogy ennyien nem kedvelnek ismeretlenül...:(
2011. jún. 15. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak tulzol egy kicsit?Szerintem ne törődj más véleményével.Ha szeret és te is szereted,a barátainak semmi közük ahoz,hogy kivel jár a párod.Lehet azok a csajok akik nevettek csak irigyek,ne foglalkozz velük.Fel a fejjel:)
2011. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nem kedvelnek, hiszen nem is beszéltek még veled. Csak látatlanban találgatnak. El kell őket bűvölnöd:)

Lehet, hogy az exet szerették, jóban voltak vele, de ettől még ti is lehettek jó viszonyban. Neked semmi közöd az ő szakításukhoz.. majd megszokják az új helyzetet. Minden kezdet nehéz.. te jöttél közéjük, nyilván te vagy a legjobb téma, de minden csoda 3 napig tart. Beszélgess velük, érdeklődj, légy nyitott, mosolyogj. Ha szóba kerül a barátod múltja vagy az ex, ne sértődj meg rajta: tejesen természetes dolog, hogy volt előtted is élete a párodnak, de okod nincs féltékenykedésre. Sok sikert hozzá!

2011. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!