Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan népszerű...

Hogyan lehetnék olyan népszerű mint mondjuk a szüleim? Nekik sok barátjuk van, nekem egy sincs.

Figyelt kérdés
Már óvodában sem tudtam beilleszkedni (egyszerűen sz*r természetem volt már akkor is vagy nem tudom) egy csajszi volt akivel jóban voltam, de vele is csak azért mert anyukám jóban volt az ő anyukájával. Ált.suliban ugyanez volt a helyzet, de mindig lecseréltek a "barátnők" valaki másra. Végig szenvedtem a 8 osztályt, aztán gimiben lettek "barátnőim" velük nagy ritkán eljárkáltunk ide-oda, de gimi után megszakadt a kapcsolat. Most már csak szülinapkor pár sms, email és ennyi. A szüleim másmilyenek mint én, én miért lettem ilyen?
2011. okt. 24. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Másnak mindenkinek van legalább 1 legjobb barátnője de nekem egy sincs. Anyumnak is 7 éves korától 30 éves koráig volt egy barátnője, aztán lett mégegy és velük mindent meg tudott beszélni. Apumnak meg annyi haverja van hogy rengeteg. A volt osztálytársaimnak is rengeteg haverjuk van, az egyik lánynak mindig csörög a telefonja hogy elhívják ide-oda. Mondanom sem kell hogy hetek óta meg sem csörrent a telefonom....És akkor mondhatnám, hogy ilyen apróságokon is látszik hogy mennyire érdektelen vagyok, hogy engem soha sem jelölnek be facen ismerősnek, senki sem kíváncsi rám...Hogyan tudnék megváltozni?
2011. okt. 24. 17:26
 2/8 A kérdező kommentje:
Az vajon közre játszik, hogy nincs önbizalmam? Nem igazán tudom magam elfogadni, főleg olyanok körében akik hangosabbak/bátrabbak/szebbek mint én.
2011. okt. 24. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Leginkább ez játszik közre. Nyílj ki a világ felé, és a világ is befogad, persze csak okosan, ésszel.
2011. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha akarod add meg a neved és én szívesen bejelöllek facebook-on. Ha ott beszélgetünk egy kicsit talán az segít valamit.
2011. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

én is ilyen vagyok csak pár barátom, van ketten akik még csak a közelemben sem laknak 1 osztálytársnőm és az unokatesóm, de nekem ez így jó

a kérdésre a válaszom: bontakozz ki:-)

2011. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátom sincs. Teljesen jól el vagyok egyedül.
2011. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves vagy?

Nekem sem voltak barátaim/barátnőim míg tanultam, aztán az első munkahelyemen úgy alakult hogy segítséget kellett kérnem az egyik csajtól, és utána már beszélgettünk. De barátok csak akkor lettünk mikor már én nem dolgoztam ott, de az azóta is tart! 6 éve:) Rajta kívül még egy nagyon jó barátom van, aki a férjem is egyszemélyben

Próbálj közös hobbira alapozni, járj el valami klubba, ilyesmi, és hátha ott kialakul valami.

Az önbizalom meg nem jön magától sajnos, tapasztaltam, de találsz valakit akivel megérted magad, az önbizalmad is több lesz. 24N

2011. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nekem is hasonló a helyzet, 2.-ba volt egy legjobb barátnőm, aztán a nagyobbakkal barátkozott, jöttek a "haverok" aztán ott hagyott... Aztán volt egy másik nagyon jó barátnőm,aztán kezdett "felnőni", rázta a s*ggét,pasizik,ennyi volt... Aztán volt egy másik,vele igazán jóba voltunk,csak aztán átment másik suliba, aztán mondom hogy találkozzunk, aztán nem jó mert tanulnom kell... ez van, nem mindig van szerencsénk... Abban bízok, hogy csak találok valakit, akivel igazán jóba vgyok 12/l
2011. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!