Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok párom hozzáállás...

Mit gondoltok párom hozzáállásáról?

Figyelt kérdés

Párom, aki mindennél fontosabb nekem közölte, hogy nem akar annyira belemélyedni a kapcsolatunkba, nem akarja hogy nagyon fontos legyek neki, mert ugyis elhagyom. Szerinte jobbat érdemlek és erre majd én is rájövök, és megint szenvedni fog.

Tényleg azt érzem, hogy elhanyagol hogy nem vagyok neki fontos, hogy ugy kezel hogy jó ameddig jó, ameddig tűrök és ugyis elhagyom.

Már én is kezdem elveszíteni a hitem.

Szerintetek idővel változni fog a hozzáállása, vagy ennek így nincs értelme?!?


2011. jún. 16. 14:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért van meggyőződve arról,hogy te úgyis elhagynád?
2011. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Szerintem arra akar rávenni, te mondd ki, hogy vége, így nem kell szarul éreznie magát. Olyan, mintha már nem akarna veled lenni.
2011. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Ez bizony nem fog megváltozni.

Csalódott már valószínüleg az előző kapcsolatában vagy kapcsolataiban. Ő most ezt 'tölti' ki rajtad.

Lényegében úgy van vele, hogy minek strapálja magát érted, ha te úgyis otthagyod ... gyerekes, de nincs mit tenni.

Max. bizonygathatod neki szóban és tettekkel, hogy vele akarsz élni, stb, de nem hinném, hogy valamit is változni fog.

Szállj ki ebből, mert hosszabb távon kifog idegelni!

2011. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
A "párom" szó azért jó, mert nem derül ki belőle a párod neme. Ja és kicsit se modoros...
2011. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam, hogy ez egy szakítószöveg, de legalábbis lerázós... Csak Te nem veszed a lapot, és még erőlködsz.

Van, aki nem szereti kimondani, és inkább a másikkal elhagyatja magát.

Remélem, hogy nincs igazam...

2011. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "jobbat erdemelsz", mindig at jelenti, hgy szabadulni akar. O nem akarja kimondani, toled varja. Arra buzdit, hgy keress mast.
2011. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan, ezt azok az emberek csinálják, akik nem nyiltak, és egyszerüen nincs annyi bennük hogy felvállalják hogy a kapcsolat nem müködik, ök már nem érzik jól benne magukat és kilépjenek.


ilyeneket mond hogy te elbizonytalanodj, és talán nemet mondj.

Persz ott fogod hagyni, majd nem talál más 2 hónap után, már nagyon d@gna és vissza megy hozzád. ez így fog müködni állandóan, te szenvedsz ö meg szenvedteti magát.


isten ments az ilyen féltöl.

2011. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Vannak ilyen emberek, akiknél valami baj van a 'biztonságos kötődéssel'. Ez általában visszavezethető. Én is ilyen vagyok egy kicsit. Nehéz a középutat megtalálnom kötődés terén. Vágyom rá, megijeszt, félek az elhagyástól, ez így váltakozva :)
2011. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem szakító szöveg. Még csak fél éve vagyunk együtt! De ha így folytatódik, már nem sokáig leszünk.

Azt modnja ő soha nem szakítana velem, el se hiszi hogy vele vagyok. De mégsem becsül meg, mintha nem akarna sok energiát fecsérelni belém mert ugyis szakítok.


Amiért ezt gondolja, hogy szerinte nagyon szép nő vagyok, okos. És ő nem tudja mindazt megadni nekem, amire szükségem van. Nem keres olyan sok pénzt, én sokkal többet fogok keresni nála. Ő szakmunkás én 2 diplomás.

Egyszer azt is mondta, hogy majd én is rájövök, hogy szinten alul választottam csak idő kérdése.


Én ezeket egyáltalán nem éreztetem vele, mert engem nem zavar. Az zavar, hogy nem foglalkozik velem mert ugyis elhagyom. De ugyanakkor tudom, hogy szeret.

2011. jún. 16. 14:19
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A végén tényleg el fogod hagyni, és akkor önigazolást nyer. Nem tudsz változtatni rajta, ha ezt akarja hinni, ezt fogja hinni.

Tudod, ha szeretsz valakit, bármilyen szar alak, tökéletesnek látod. Ő meg téged sokkal rosszabbnak lát, mint amilyen vagy. Szerinted ez szeretet? Nem az.

Egyébként meg a szeretetet nem is lehet irányítani, ha jön, jön, nem lehet visszafogni. Csak az tudja "visszafogni", aki nem szeret.


Egyébként nekem kicsit lerázós dumának tűnik, megmagyarázza, miért nem törődik veled, és mindezt olyan gusztustalan módszerrel, hogy még te sajnálod őt és hibáztatot magadat.

2011. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!