Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Én ezt már nem...

Miért ilyen? Én ezt már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

Egyre rosszabb a kapcsolatunk, elhanyagol, nem figyel rám. Múltkor már azt is a fejemhez vágta, hogy már megtalálta azt a nőt aki az „utódom” lesz. Nem gondoltam volna, hogy egyszer idáig jutunk. Mondtam neki, hogy akkor szakítson és mehet a következőhöz. Ő azt válaszolta, hogy nem fog majd én szakítok, mert elegem lesz.

Nem értem, hogy lehet ilyen gerinctelen, nekem nem kell más rajta kívül, de ha neki nem én kellek miért nem szakít?

Elegem lett szakítottam. Szakításunk után állandóan keresett, hogy megbánt mindent sajnálja, nagyon sokat gondol rám. (Ami nála ritka, hogy szakítás után még foglalkozik a nővel)

Én hülye kibékültem vele és megint minden ugyan olyan rossz. Más nőkkel van elfoglalva nem velem. Nem csal meg, csak flörtöl. (Nem mintha ez mentség lenne.)

Annyira hülyének érzem magam, hogy tudom hogy menekülnöm kellene, de nem tudok.

Mi lesz így velem? Már nem is emlékszem mikor voltam utoljára boldog.

És neki ez miért jó? Megint ott tartunk, hogy ő soha nem szakítana velem, majd én fogok!

Nem értem miért csinálja ezt velem!


2011. jún. 16. 15:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy? Én szakítanék vele és tovább lépnék! Rengeteg férfi van a világon! Légy bátor és hagyd a francba az ilyen embert! Ha boldogtalan vagy , akkor meg pláne ne foglalkozz vele! Elmennek az évek!
2011. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jót szórakozik rajtad.kíváncsi meddig bírod. rúgd ki páros lábbal,sokkal jobbat találhatsz.
2011. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2011. jún. 16. 15:21
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha ennyire szerencsétlen vagy, megérdemled - már bocs.

Én páros lábbal rúgnám ki a csávót ezek után, te meg szenvedsz miatta?

Akkor tedd, csak ne nyavalyogj itt!


Szerintem minél előbb dobd ki!

2011. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszed észre hogy téged ki akar készíteni?Hisz mondta neked,utalt rá.Ha az én párom flörtölne egy másik nővel,azonnal dobnám,nekem az már megcsalás ha többet foglalkozik azzal a nővel akiel nem kellene,míg velem van.

Ha nem is vagy vele boldog,akor már rég nem kellee eggyütt lennetek.Szakíts!!!!!

24/L

2011. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd magad ,teljesen lelkileg tonkre fogsz menni ha folytatod vele a kapcsolatod.22 eves vagy nem 40 mar bocsi .meg fiatal vagy ,elotted az elet.annyi pasi szaladgal .ne ragadj le egy ilyen bumburnyak mellett.nem erdemel meg teged.
2011. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Bocs, de megérdemled. Tisztában vagy vele, hogy milyen ember és, hogy milyen jövő vár rád mellette, de mégis vele vagy. Akkor mi a kérdés? Hogy hülye vagy-e? Igen, az vagy...
2011. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 SzilKa ***** válasza:

Mi az, hogy nem tudsz? Szeretsz szenvedni? Akkor szenvedj...

Ha mégsem, akkor meg lépj!

2011. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? hagyd már ott, te kis buta. legyen benned egy csepp büszkeség és dobd ki, de úgy, hogy koppanjon.
2011. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Add ki az útját, majd pedig szard le. Lépj tovább.


És azért csinálja, mert érzi, hogy megcsinálhatja veled. Úgy gondolja, hogy neked Ő kell és ezért "bármit" elviselsz neki.

2011. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!