Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan bonyolult kialakít...

Miért olyan bonyolult kialakítani egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Számos írást elolvastam ebben a témában, ami "közelebb visz hozzá", de, úgy látom, hogy nekem ez nem megy. Elismerem, hogy francot sem tudok a nőkről, és, hogy saját magamnak köszönhetem, hogy itt tartok.

Csak én látom, így?


2011. jún. 16. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerj meg minél több nőt. De ne párkapcsolati célzattal, csak barátként, haverként. Minél több nőt ismersz, annál közelebb kerülsz hozzájuk. Ja és legyen önbizalmad, nincs rosszabb mint egy önbizalomhiányos pasi.
2011. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom mint az előző. Egy önbizalomhiányos pasni nem vonzó!
2011. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult az, ha rátalálsz a megfelelő partnerre.

Én pl. teljesen tapasztalatlan voltam férfiak terén, mégis, az első kapcsolatom évek óta tart, és minden ment mint a karikacsapás.

Önmagadat add, ne játszd meg magad, és így csak olyan lányokkal fogsz ismerkedni, akiknek TE tetszel, nem pedig, amilyennek mutatod magadat (mert szerinted az vonzóbb)

2011. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig, komoly önbizalomhiánnyal és kis hitűségben szenvedek. Ezt, hogy tudnám orvosolni?
2011. jún. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!