Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtatok kialakítani párkapcso...

Tudtatok kialakítani párkapcsolatot az egyik szülőtök elvesztése után? Valamint egy nagyon rossz kapcsolat után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hála istenek én csak rossz kapcsolatról tudok beszámolni. 1,5 hónapig tartott utána simán ment minden. A komoly kapcsolatom után nem akar menni, de már nem is keresek komolyat,nem visz rá a lélek.
2011. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem visz rá a lélek??

Hát, engem se nagyon. De valaki kéne mellém.... Nem lesz jó szingliként.

Nem tudom, mit csináljak.

2011. júl. 10. 12:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnáltam, h meghalt, de amikor felnő az ember, akkor úgyis elszakad a családjától, szóval a kapcsolatkialakításnak a gátja nem szülő elvesztése, hanem az ember saját félelmei. Olyan nagyon rossz kapcsolatom meg sosem volt, csak sikertelen és továbbléptem, ha nem tudtunk megegyezni. Most jól érzem magam a párommal, akivel már rég együtt élek.
2011. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem az apukám halt meg, és jó ha az ember mellett van valaki, előtte, közben, és utána is:-)
2011. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát úgy nem visz rá a lélek, hogy a vadászathoz értek, szeretem is nagyon, de ahogy fordulna a dolog egy kicsit, akkor rögtön lelépek. Valahogy mintha nem is kellene senki, de közben meg mindenki. Talán az az oka, hogy nem voltam szerelmes már régóta.
2011. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Most sem érzem jól magam.

Igen, értelek titeket. Akkor alapból nem vagyok normális.

Akkor lehet, hogy fáradtság miatt vagyok ilyen szarul? Már sírok, már nem bírom. Össze fogok megint omlani idegileg :((: Nem bírom ezt. Túl sok a feszültség. Már a fejem is fáj.

Lemegyek szerintem úszni a Tiszára. Nem bírom már ezt...

2011. júl. 10. 16:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem fog megjönni? Nekem a napokban kell és ma reggel mosogatás közben még a tányért is majdnem földhöz vágtam. Menj le tényleg úszni, de kérlek, maradj fenn a víz színén, ne gondolj, arra, h merülj. Nem éri meg. Lesz kapcsolatod, de kicsit türelmesebbnek kell lenni. Nekem sem azonnal látt apám halála után, hanem 6 évvel. Sokáig bennem volt a gátlás. Én pszichológushoz jártam, rengeteget segített.
2011. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Anyám halt meg 3 éves koromban...

17 évesen ismertem meg a páromat...

Még mindég együtt vagyunk...

Nem szerintem nem hatott meg annyira a halála...

2011. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De akkor van, akit meghat....

Akkor vannak, akik nehezebben dolgozzák fel. Nem mentem le úszni. Pedig nem ártana.

Köszönöm a válaszokat.

De most már elég rosszul vagyok. Lehet, hogy mégis le kéne mennem ....

2011. júl. 10. 19:10
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja, hogy nem fog e megjönni :D. Hát, de, két nap múlva kábé :D:D. Amúgy Pms - m van:S:S:S:S:S, tényleg, basssssssss-zaaaaaaaaa meg. Ez akkor pms lesz :((((((((((((((((((((((((((((((((. Az isten nem ba@szná meg.................................... úristen, igazad van. Ilyenkor nem használ a természetes nyugtató se. Hallod, jó,hogy mondod, akkor ez a baj. Mert egy hónapja szedek rendszeresebben nyugtatót, és múlt hónapban jól felidegelt a dolog, hogy hhiába szedtem a természetes nyugtatókat, mindhiába, szarul voltam. Úristen, akkor már megint ez lesz. :(((((((((((( Én leugrom a háztetőrőlllllllllllll. Neemmm akaaaaaaarooooommmmm :((((((((((((. Najó, nem tenném, mert csak a lábam törném el.

De nem hiszem el, hogy nem figyeltem erre.:((((((((( pedig tudtam , hogy megjön, pár napja édességet kívánok. Úristen, megyek a boltba, és vásárolok csokiiittttttttttttttttttttt, vááááááááááááááááááááááááááá, a fejem is fájjjjjjjjjjjjjjj :((((((((((((, áááááááááááááááááááááááááá



pedig tudom:((((((((((((((



direkt figyeltem rááááááá:(((((((((((((((((((((

2011. júl. 10. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!