Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nehéz manapság normális...

Miért nehéz manapság normális párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok egyedül, és egyre jobban el vagyok keseredve... Egyszerűen nem lehet rendes, normális pasit találni! :( Próbálkozom, de valami giXXer mindig van: vagy házas, vagy a szülei tartják el (most 26 év körüli emberkékről beszélek) vagy egyszerűen nincs meg az a bizonyos... Értitek...

És nagyon rossz érzés, hogy magam körül pedig azt látom, a barátok, volt oszt.társak férjhez mennek, gyerekük lesz stb. Nekem pedig nem sikerül. Nem arról van szó, hogy én azonnal férjet akarnék fogni, csak annyira jó lenne végre valaki aki mellett ébredhetek, akivel megoszthatom a mindennapokat, vagy akit átölelhetek. Ez nagyon hiányzik! :(

Tényleg ennyire lehetetlen???

25/L


2011. ápr. 5. 23:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Én 34 éves vagyok, és ugyanígy gondolom, mint Te. Én most vagyok túl egy elég csúnya párkapcsolaton, amit még idő lesz feldolgoznom. Közben meg nyitnom kellene kifelé, de még nehéz. Mindenesetre én azt mondom Neked (és próbálom magam is ezzel biztatni), hogy nem szabad elkeseredni, kell, hogy emberek közt mozogj, legyen hobbid, elfoglaltságod, és sohasem tudhatod, mikor találod meg azt a Valakit (vagy talál meg Ő Téged!).

Én drukkolok Neked!!

2011. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egyébként meg még fiatal vagy, úgyhogy ne erőltess semmit, annak jó vége úgysem lesz.
2011. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kérdező!

Saját magad cáfolod meg saját állításod. Itt vagy te egyedül, akinek nem sikerül, és vannak a többiek, akik meg mind párban vannak. Ha mindenkinek sikerül, akkor benned lehet valami . Nem lehet ezt így látatlanban megmondani, miért? Eljársz valahová szórakozni? Vannak barátnőid? Nem vagy túlságosan rátarti, merev? Szoktál mosolyogni? Kedves lenni valakihez?

2011. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
28%
ha ennyire vágyol pasira akkor minek szabsz ilyen nagy feltételeket..
2011. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszönöm.

Én is amúgy egy elég hosszú, és nem túl szép párkapcsolatból léptem ki, ami szinte felőrölt... Nehéz így újra talpraállni, és azok után, hogy én már ebben a kapcsolatban sem kaptam azt a szeretet amire vágyok, így még jobban szeretnék végre valakit, aki megadja.

Remélem neked is mihamarabb sikerül rendezned magadban a dolgokat!

2011. ápr. 5. 23:58
 6/33 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de milyen feltételt szabtam? Azt pl, hogy ne legyen házas?? Vagy, hogy ne más valaki tartsa el ennyi idősen? Nem értelek....
2011. ápr. 5. 23:59
 7/33 A kérdező kommentje:

Pont emiatt tettem fel a kérdést, mert kezdem azt hinni, hogy valamit én is rosszul csinálok.

Mosolygok persze, alapvetően nyitott, mosolygós lány vagyok.

Eljárni discokba vagy ilyesmi helyekre nem szoktam, nem szeretem, de pl barátokkal sokszor megyünk erre-arra, tehát nem mondanám, hogy folyton itthon ücsörgök.

2011. ápr. 6. 00:01
 8/33 anonim ***** válasza:
83%

Megértelek én is ebben a cipőben vagyok. Én viszont inkább berendezkedek arra, hogy egyedül is boldog legyek, így nem ér csalódás, ha közben mégis jönne valaki, majd jön.

De én sem találok magamnak megfelelőt, lehet ez jutott.

24/N

2011. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
40%
hát lehet, hogy egyedül képtelen lenne eltartani magát de veled lehet, hogy sikerülne. de én azt nem értem fő ként, hogyha annyira akarsz pasit akkor miért nem elégszel meg az első normálissal, bár a nőket addig aggasztja a jövő amíg férjhez nem mennek. 18/F.
2011. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Discoban nem lehet ismerkedni.


De jól lehet együtt bulizni a már korábban kiszemelttel:D

2011. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!