Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy hogy nem...

Voltál már úgy hogy nem foglalkoztál nagyon a kedveseddel, inkább azt csináltad amihez neked volt kedved?

Figyelt kérdés
Én ma is elaludtam munkából hazajövet,pedig az volt hogy napozni megyünk ki és most ébredtem fel 16:00-kor.
2011. jún. 16. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Most épp nem élek a párommal, mert nekem ahhoz volt kedvem, hogy hazaköltözzek...de egyébként, amíg együtt éltünk én mindig figyeltem rá, hogy mikor együtt volt szabadidőnk/szabadnapunk, akkor ne tervezzek arra az időre semmit nélküle, hanem legyünk együtt....csak sajnos a párom nem mindig figyelt erre, és sokx hoppon maradtam, ami nekem mindig nagyon rosszul esett...
2011. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem ebresztett fel, ugyhogy ne filozz ezen. 4-kor is kimehettek, elmehettek valahova.
2011. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem kell minden pillanatban egymás nyakán lógni, még akkor sem, ha együtt élünk. Ha meg álmos vagy, főleg nem.

Persze ha ez naponta előfordul, az gáz.

2011. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Semmi gond ezzel. Csak ne csináld rendszeresen. :)
2011. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi szinte minden nap szoktunk külön tv-t nézni, én fél órás gagyi sorozatot :), közben ő a másik szobában egy férfiaknak szóló műsort másik csatornán. Egyikőnk sem kényszeríti a másikat, hogy olyat nézzen, ami nem érdekli, viszont le se akarunk maradni. Ha van jó film vagy dvd, azt utána megnézzük közösen.
2011. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ő kiment már valamikor napozni szerintem, nekem ezzel nincs semmi gondom, mehet, akárhova amikor akar, de ő mindig velem mindenhova.Csak a ma nap így sikerült... aztán kicsit sz*rul érzem magam emiatt
2011. jún. 16. 16:57
 7/7 napietus ***** válasza:

hát Veled sem lehet könnyű az élet...az a baj, hogy kiment egyedül napozni és nem ébresztett fel? hát azt kívánom Nektek, nagyobb baj sose legyen :D


egyébként MINDIG azt csinálom, amihez kedvem van, persze, ha a kötelességeimet teljesítettem már, szóval szabadidőmben. férjem is. van, mikor ugyanazt akarjuk, akkor együtt megyünk :)


29/N

2011. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!