Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A lagzin mennyire "foglalkoztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lagzin mennyire "foglalkoztál" (foglalkoztatok) a meghívottakkal?

Figyelt kérdés

Egy 150 fős lakodalomban hogy lehet mindenkire figyelni?Úgy,h ne érezzék a vendégek azt,h mellőzve vannak?

pl. Ha a menyasszony szívesen táncolna mindenkivel,de nem táncol mindenki,akkor azok,akik nem táncolnak,mellőzve érezhetik magukat,mert azt gondolhatják,h a menyasszony/ifjú pár nem foglalkozik velük.(de hogy lehet azt észben tartani,h kivel nem táncoltál?)

Van kaja,pia bőségesen,meg fontos (szerintem) az ültetés is,ott vannak az örömszülők,de mi kell még,hogy mindenki elégedett legyen?


2011. jan. 14. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát táncba hívni a vendégeket nem az én dolgom volt,hanem a vőfélyé. Mondjuk én úgy gondolom,hogy egy lagziba, még ha csak egy tánc erejéig is, de mindenkinek illik megtáncoltatni a menyasszonyt, kivéve,ha mondjuk 80 éves! Annyit nem tudtam sajnos foglalkozni velük, amennyit szerettem volna. Elterveztem, hogy minden asztalhoz oda fogok menni kicsit beszélgetni. Na ez nem jött össze. Kb. két asztalig jutottam,mert ugye folyamatosan táncoltattak!:)

Egyébként olyan nincs,hogy mindenki maradéktalanul jól érzi magát. Mindig lesz olyan, akinek valamivel baja van. Én erre azt mondtam,hogy lehet jobbat csinálni tessék! Jó, azért nyilván igyekeztünk mindenre odafigyelni. Ilyen apró figyelmesség,hogy amikor a rokonok telefonáltak esküvő előtt,hogy mi merre, meg amikor vittük a meghívókat, akkor megkérdeztük,hogy van-e a családban olyan, aki esetleg valamire allergiás. Volt is, aki liszt érzékeny volt. A menü összeállításnál próbáltunk figyelni,hogy ő is tudjon enni azért 1-2 dologból! Pl. ez figyelmesség nagyon tetszett a násznépnek!

2011. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Koszorus lanyok, baratno, anyos, mama, papa is tud a meghivottak foglalkozasaval segiteni.
2011. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Persze, jó, ha van a menyasszonynak-vőlegénynek, szülőknek mindenkihez egy kedves szava. De azt gondolom, inkább arra kellene figyelni, aki láthatóan nem találja fel magát, vagy nincs társasága. Ezért is, nem ültetném a vendégeket, mert mindenki megtalálja a maga szórakoztató társát.
2011. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
én sosem várom el azt hogy az ifjú pár velem foglalkozzon a lagzin. az az ő napjuk. :)de amúgy általában azt szokták csinálni hogy minden asztalhoz odamennek pár percig. viszont voltam már olyan lagzin is ahol az utolsó eldugott asztalhoz ültettek minket, és ráadásul mikor szerettem volna képet csinálni a párról a menyasszony még a száját is húzta hogy "rabolom" az idejét. na az egy kicsit rosszul esett.
2011. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ultetni kell vendegeket, kepzeld, ha 150 ember berohan ott, negyszer-otszor valtoztat helyet. A kiszolgalashoz is kell ultetes. Akik nem talajak fel magukat, vagy esetleg egyedul jonnek, vagy nem ismerik annyira a tarsasagot, baratsagos alakok asztalahoz kell ultetni oket.

Kedves mennyasszony, kerjel fel embereket, akik tudnak neked segiteni a szerepedben. Ne probalj meg mindent magad csinalni. Nem akarsz holt faradtan, es idegesen menni a naszejszakar es naszutra. Egyebkent probalj ellazullni, elvezd a napod, remelhetoleg nem lesz tobb.

2011. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván nem én foglalkoztam mindenkivel. Én általában táncoltam, nagyon sokan megtáncoltattak, a férjem, amikor nem táncolt, akkor beszélgetett a vendégekkel. Az örömszülők is táncoltak + beszéltek sok emberrel pár szót. Plusz nálunk van cukortorta törés, amit utána tálcáról körbekínálunk a vendégeknek. Ilyenkor is van alkalom pár szót váltani. Egyébként mi is az előzetes odafigyelésre fektettünk hangsúlyt, pl szerveztünk és fizettünk szállást annak, aki kérte (kb 30 ember élt is vele), a vegetárinusoknak külön tányéron szolgáltattunk fel olyat, amit megesznek.

Igaza volt annak, aki azt mondta, h mindig lesz vki, aki kötözködik. Nekünk most 3 év után derült ki egy ilyen. Órákat, napokat öltünk az ültetés megszervezésébe (200 fő), h lehetőleg senki ne sértődjön meg. Nálunk kimondatlan alapszabály, h közeli rokonok, barátok közel az ifjú párhoz, távolibb rokonok, szomszédok pedig távolabb. Na, férjem még ifjú korában 5 évet albérlet helyett az anyjának a nagynénjénél és nagybácsijánál lakott. 2 év után eljött volna, de muszáj volt maradnia, mert "megsértődnek". Mindenesetre rengeteg tolarenciát és türelmet tanult :) Mindegy is. Kiderült, h a bácsi azt sérelmezte, h nem az ifjú pár asztalánál foglalt helyet és a férjem nem mutatta be mindenkinek, h náluk lakott régebben. :) Dehát a bácsi már 90 éves, mondjuk szellemileg friss, így elnézhető neki a dolog...:)

2011. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mi mindenkihez odamentünk egy kicsit.100-an voltunk,jutott rá idő.és mindenki boldog volt.
2011. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kérdéshez már leírtam egy esetemet:

Én már volta olyan lagziba, ahol közel annyi volt a haver mint a rokon vendég, U alakú teremben az U közepén volt az ifjú pár és a zenekar, az u alak baloldalán a haverok, a jobb oldalon a rokonok, a drága menyasszony és vőlegény le se tojta a rokonokat, mi szórakoztathattuk egymást, egész éjjel a haverokkal voltak...csodás vendéglátás volt...aki lagzit csinál annak oda kell figyelnie arra, hogy a vendégei jól érezzék magukat...különben minek hívják oda a vendégeket, ha nem "kíváncsiak" rájuk.

Egyébként egyszerűen meg lehet oldnai, nem kell mindenkivel táncolni, főleg hogy sokan nem is szeretnek, tudnak, egyszerűen legyen egy-egy kedves szavad, álljatok meg az asztaloknál egy-egy percet és ne vonuljatok el, (tehát ne szemeljetek ki néhány embert a többit meg le se tojni).

Igen ez a Ti napotok, de ha az ember vendéget hív (legyen az esküvő, lagzi, ballagás, karácsonyi vacsora, stb.) akkor azokkal illik törődni, mert miattatok vannak ott...

2011. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!