Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "undok"? Mik ezek...

Miért ilyen "undok"? Mik ezek a kifogások? Nemértem

Figyelt kérdés

a barátomnak ma mondtam hogy úgy fürödnék már végre medencében. Nekik van, nekünk most nincs, mert sajna nem tudjuk felállítani... mert átalakítjuk a házat, és az udvaron is kupi van.

Nekik 1,5hete van felállítva, és ilyetszól, hogy:

"Hát én mondanám hogy gyere át fürödni, meg minden...de hidegnek találom a vizet, annak ellenére hogy 26fokos"


2011. jún. 16. 17:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ez délután volt..és mondja hogy "meg sajna nemtudnék felmenni érted..." Már nem azért de 5után is feljöhetne...most is milyen meleg van... este is pancsolhatnánk egy jót.


Nem ez a legnagyobb bajom, csak nemértem


Ha nekem lenne medencém tuti elhivnám hogy "Édes gyere át csobbani ha van kedved"

2011. jún. 16. 17:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Te te vagy, ő meg ő. Lehet, hogy a családját zavarnád, csak nem meri megmondani.
2011. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

> Miért ilyen "undok"?

Szerinted mi ezt honnan tudnánk?

2011. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az apjával él, az apja meg nagyon bír engem, jóban vagyok vele.
2011. jún. 16. 17:48
 5/13 A kérdező kommentje:
nem az h tudnotok kell...csak kiváncsi vagyok a véleményetekre, hogy vajon mik ezek a kifogások...
2011. jún. 16. 17:49
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet,hogy a haverjait meghívta és általában ilyenkor egy nő,csak zavaró tényező szokott lenni és utána még nyüszög is,hogy nem vele volt foglalkozva...
2011. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ilyen lehetőség sincsen:(

otthon ül... vagy msnezik velem... ahelyett hogy átugrottam volna hozzá pancsolni aztán meg egy jókis estét eltölteni ahogy szoktuk kettesben

2011. jún. 16. 18:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá nála, hogy most mi van, fél, hogy belepisilsz a medencébe, vagy mi? :)

Különben lehet, hogy az apja miatt nem, még ha kedvel is ő téged. Mennyi idősek vagytok a barátoddal? Az is lehet, hogy az apja kisajátította a medencét, vagy ilyesmi. Esetleg nem tiszta a vize, és nem akarja a barátod, hogy abba menjél bele. Bár akkor szerintem ezt mondaná kifogásnak.

2011. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

a víz le van kezelve.

18vagyok a pasim20

2011. jún. 16. 18:06
 10/13 A kérdező kommentje:
vagy fél h rámmozdul az apja ha bikinibe vagyok?:D
2011. jún. 16. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!