Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen alkalomkor nem tudnának...

Ilyen alkalomkor nem tudnának kicsit "túlozni"? Nemértem.

Figyelt kérdés

holnap ballagok középsuliból, lány vagyok:) 18éves.

a bátyám ma közölte h hnap nemjön a ballagásomra mert melózik, rosszul esett, de megértem.

megmutatta a csokromat, 7szál vörösrózsa és elég kicsi a csokor, még a karomra se tudom ráfektetni :S


nekem az az álmom hogy középsulis ballagásomra rengeteg virágot kapjaK:) és legalább egy hatttaaalmass csokrot:)

nem nagyon kértem mást, de ezt szeretném.

de anyáméktól se kapok nagy csokrot. oké nem 2forint, de 1x nem kibirható???

:(


2011. ápr. 28. 16:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

meg unokatesóm-anyámék a keresztszülők- mindig olyan csokrot kap mint én.

az enyém egy dekával se különbözik. azthittem a szüleim legalább engem kicsit jobban előtérbe helyeznek.

de nem... vagy azthittem a gyerek előnyt élvez.

2011. ápr. 28. 16:50
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Gyorsan fogj magadnak egy kertészt vagy ültetvényest és menj hozzá!
2011. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Így az utsó pillanatban már lehet, hogy nem, de persze egyébként kibírható lenne, ha mást nem kértél. De így, hogy nem tudjujk mit rejt a nem nagyon kértem mást, ez így elég titokzatos.

Máskor ha valami óhajod van, időben gondolj rá, és mondd el nekik.

Nekem 8. után volt ez a kívánságom, mert nincs is nagy család sem, és nem voltam a legkönyedébben barátkozós sem, szóval csak azt kértem én is, aki jön, csak virágot hozzon.

Mi az, hogy nem nagyon kértél mást ? :-)


Remélem lesz sok szép virágod.

2011. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Még simán lehet, hogy kapsz nagy csokrot, ne aggódj :)

Anno én is féltem, hogy nem lesz sok virágom, aztán - amire nem is számítottam - a barátom és apukám is akkora csokrot adott, hogy azt hittem, leszakad a karom alatta. Nagyon örültem neki :) De az utolsó pillanatig nem tudtam, hogy ez lesz.

Szóval ne aggódj, simán lehet még nagy csokrod :)

2011. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

konkrétan a nemnagyon azt jelenti h SEMMIT

már 2hete mondom a csokros kivánságom

2011. ápr. 28. 16:55
 6/20 anonim ***** válasza:
amikor én ballagtam(általánosból) akkor testvéreimtől kicsi virágot kaptam, anyutól pedig kardvirágot ami jó nagy volt. azzal mentünk körbe az udvaron meg a sulin .. egyébként annyira nem drága vagyishát..a ballagó pénzedből levonhatnák ha már ennyire sajnálják rá a pénzt.:SS ráadásul a középsulis ballagás a legfontosabb..szerintem holnap reggel korán a piacon még kapsz ha meg tudod velük beszélni..vagy zsebpénzből esetleg??
2011. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

:(

legfeljebb irigykedve nézem majd a többiekét:)

2011. ápr. 28. 17:04
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Később majd rájössz, hogy ez egyáltalán nem fontos. Én már egyáltalán nem emlékszem a virágaimra, meg a többiekére sem. Örültem, hogy végeztem, jó lett az érettségi, és előttem állt az egyetem... tojtam a virágra, részletkérdés volt. De engem is meglepetés ért, mert ha jól emlékszem, a végén alig bírtam fogni a csokrokat, pedig csak 3 ember adott.
2011. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nézd, elhiszem, hogy most nagy dolognak tűnik a ballagás, de pár év múlva nem fogsz rá így tekinteni, mert addigra sokkal nagyobb dolgok történnek majd veled.


Egy ballagás nem arról kellene, hogy szóljon, hogy versenyezzünk, kinek van a legtöbb virága.

És egy szép virágcsokor manapság irreálisan sokba kerül, szerintem azt a pénzt sokkal jobb dolgokra is lehet költeni. Akár arra, hogy elmentek hétvégén étterembe vagy kapsz valamilyen ruhát stb.


Amúgy meg nem tudhatod, hogy kapsz-e valamit, lehet, hogy készülnek egy meglepetés csokorral.

2011. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az osztálytársnőm annyira szegény volt, hogy az az 1 szál virága volt, amit az alsósoktól kaptunk. Képzelheted, ő hogy érezte magát. De ő nem tőrödött ezzel, azt az egy szálat büszkébben tartotta mint jópáran a kamionnyi csokrait. Szerintem nem a virág számít...Én a volt barátomtól 3 szál szegfűt kaptam, a nagyanyámtól meg hatalmas rózsát...Mégis annak a 3 hervadt virágnak jobban örültem, mint a szekérderéknyi másnak...

Itt nem az a lényeg, hogy kinek van több és szebb csokra. Egy ballagás nem erről szól.

2011. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!