Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt kicsit nemértem. Miért...

Ezt kicsit nemértem. Miért mondta ezt, tényleg viccből? Vagy csak ki akarta magyarázni poénkodással?

Figyelt kérdés

a barátommal lassan 2hónapja járunk.

tegnap találkoztunk.

ő aztmondta még nem szerelmes belém, amit nem is bán, mert nem akar csak fellángolni, de úgy érzi belém tudna és fog is szeretni, de neki ez időbe telik.

Én pont tegnap mondtam neki hogy akkor mondja csak a "Szeretlek" szót ha érzi, mert az úgy a romantikus és az őszinte.

Tegnap este kajálunk a mekinél.

Mondom neki:

"Idedobsz még 1 sajburgert, légyszi?"

erre ő: "Persze szerelmem"

És közbe evett.

Kérdően ránéztem...

Mondom neki csodálkozva: "Szerelmem? Aztmondtad nem szeretsz"

Erre ő mutatja hogy pillanat, lenyeli a kaját.

És elkezd mosolyogni hogy "Jaaa viccből mondtam, kiváncsi voltam mit reagálsz azok után hogy aztmondtad hogy csak romantikus helyzetbe mondjam hogy szeretlek. ezért is mosolyogtam utána"

És rohadtul nem is mosolygott utána:)


2011. máj. 14. 13:13
 1/5 A kérdező kommentje:

nemtudom eldönteni hogy azért mondta hogy Szerelmem, mert kezd belémzúgni és így is akarta mondani, és a poénnal magyarázta ki.

Vagy csak tényleg hülyült:)


Mindenesetre elmosolyodtam rajta és csak annyit mondtam:"Jaaa Értem"


ÚÚÚÚgy szeretném ha belémzúgna már:)

Irja tegnap msnen hogy "önmagad vagy éppen ezért szeretlek"

SZERETLEK? o.O Gondolom ez itt a "kedvellek"-et jelenti

2011. máj. 14. 13:16
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ne csinál belőle ügyet mert akkor sosem fog szerelemes lenni
2011. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hogy te milyen szőrszálhasogató vagy... meg ne lássa a srác ezt a kérdésedet, mert ha rájön, hogy te minden egyes lélegzetvételét így kielemzed, hanyatt-homlok fog menekülni.
2011. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccből mondta, mert a nagy mekis kajálás nem a legromantikusabb.
2011. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
poénból mondta .
2011. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!