Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged megérintene egy volt...

Téged megérintene egy volt barátnőd halála, vagy balesete?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok akivel már nem vagy jóban. És akit te ,,hagytál el" (pl. egy idő után nem foglalkoztál vele).

Bocsi a témáért.


2011. jún. 17. 16:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Engem mindenki halala megerint. Ha a hirekben olvasok idegenrol, az is. Ha ismertem, plane.
2011. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 napietus ***** válasza:
71%
én nő vagyok, de bármelyik exemé megviselne, pedig mindet én hagytam el. az egyik exem apukája halt meg tavaly, őt is nagyon megsirattam. mondjuk engem minden ismerős halála megvisel, még olyané is, akit csak látásból ismerek. temetés után viszont helyre szokott állni a lelki békém.
2011. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok. Nemrég meghalt egy ismerősöm (tesóm meg szüleim ismerték, én csak látásból) és elsírtam magam amikor megtudtam, hogy meghalt. Pedig nem is ismertem.. Furcsa.
2011. jún. 17. 16:04
 4/28 A kérdező kommentje:
Amúgy lányok/nők válaszaira lennék kíváncsi, azt elfelejtettem odaírni. És azért, mert a fiú-lány kapcsolat az másmilyen..
2011. jún. 17. 16:05
 5/28 anonim ***** válasza:
54%

Persze.Attól,hogy a párkapcsolat nem müködött még 1 kivételével az összes exem kedvelem.

Akit nem kedvelek,természetesen az ő halálát sem kivánom és biztos vagyok benne,hogy megérintene ha ilyenről értesülnék.

2011. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem lennel ember, ha nem erintene egy elhalalozas.
2011. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Annyira, mint például egy volt iskolatársét, akivel évek óta nem tartom a kapcsolatot.
2011. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
54%
Megérintene.Már mást szeretek,nem őt.. őt nem szerettem úgy sosem.. de akkor is megérintene.Mindenki halála megérint.
2011. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Elso vagyok. Nekem nincs exem, nekem csak a ferjem volt/van/lesz, viszont nagy baratsagom alakult at gyulolette (ha ez eros szo is). Amikor ennek a regi baratnomnek meghalt az apukaja, felhivtam (pedig sok evig nem beszeltunk). En nem tudnek mas halalanak orulni. Olyan ember nincs, akit utalok. Vannak emberek, akik bantottak, de nekik vagy a rokonaiknak sem kivanok halalt es az o halaluk is megrazna. Az ember ilyenkor felreteszi a serelmeket, ha normalis.
2011. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 napietus ***** válasza:
66%
ja, ha meg úgy, hogy barátnőm volt az illető, és én elhanyagoltam, és ezért végeszakadt a barátságunknak, akkor különösen bántana, hogy miért nem töltöttem vele több időt, amíg lehetett volna.
2011. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!