Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a Te legjobb barátod/ba...

Milyen a Te legjobb barátod/barátnőd?

Figyelt kérdés

Létezik olyan barátság, ami örökké tart?

Mi a legszebb, legviccesebb, legsírósabb élményetek együtt?

Milyen volt a legjobb, legvadabb vagy éppen legrosszabb buli, amin részt vettetek?

Ha tönkremehet egy jó barátság akkor miért?


2011. júl. 2. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1.Létezik.:D

2.Mikor unalmunkban kitaláltuk,hogy beakarnánk törni lovaskocsival(!!) a takarékszövetkezetbe.Persze aztán nem törtünk be.

3.A legjobb buli..:DD nekünk a mozi volt együtt a legjobb bulixD

4.Sok veszekedés miatt,vagy egyéb problémák miatt-tehát az egyik elszegényedik,a másik lenézi..vagy az iskolázottság..stb.Rengeteg dolog miatt tönkremehet egy barátság,de a problémákat tudni kell orvosolni-ez az örök barátság titka:a megbocsájtás.

2011. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Néha azt érzem hogy a legjobb barátnőm kihasznál.. viszont néha elhiszem azt hogy ez a barátság örökké tart majd..


Mi a legszebb, legviccesebb, legsírósabb élményetek együtt?

Az majdnem minden nap van, van hogy szerelmi dráma, van hogy ásznélkül nevetünk..


Milyen volt a legjobb, legvadabb vagy éppen legrosszabb buli, amin részt vettetek?


Nem buli mivel még nem bulizunk, de mikor a barátnőm felesett a buszra és fél busz gyerekekből ált, és azon röhögött minden gyerek hogy kuszott a buszon :-D


Ha tönkremehet egy jó barátság akkor miért?


Igen ment már tönkre barátság, azért mert átjátszott, kibeszélt, nem tudtam benne bízni

2011. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
22:19 vagyok: 13L
2011. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:19


mármint ez vagyok én

2011. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több jó barátnőm is van, de egy legjobb. Már 8 éve vagyunk barátnők, már 4 éve más országban élünk, mégis, mikor találkozunk, olyan mint régen. Mindketten végigéltünk egymás mellett szörnyű szakításokat, segítettük egymást. Mikor az exem bepróbélkozott nála az eléggé kockára tette a barátságunkat, de nem ingatta meg. Nagyon sok vicces és szép emlékünk van, sok lenne, hogy leírjam. Egyszer egy vad buliban, az asztalon táncoltunk, ő megbillent és magávalhúzott, ráesett a székekre én meg rá. Nagyon beütötte a hátát, de akkor nem is érezte, partiztunk tovább. Reggel láttuk, hogy úgy néz ki, mint akit agyonvertek. Az anyja megkérdezte, hogy ki verte meg KORBÁCCSAL:)))

Húú, elöntöttek az emlékek, megyek is, felhívom, remélem nem alszik még:)

23/L

2011. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnám megmondani, ki a legjobb barátnőm, többen is vetekedhetnek a címért.

Egyiküket egy évben egyszer látom csak, mert külföldön él, mégis ugyanolyan közel érzem magamhoz, nem szakított el a távolság. Ezért úgy gondolom, hogy igen, van olyan barátság, ami mindent legyőz.

Vele a legszebb és legviccesebb élményünk a megismerkedésünk volt, amikor mentünk egy koncertre és nem akartak beengedni, mert elfogytak a jegyek (a müpában volt). Akik kinn rekedtünk, vagy ötvenen, fellázadtunk és addig dumáltunk, amíg végül beengedtek :)

Bulizni nem jártunk, egyszer volt olyan, hogy söröztünk a Deák téren, és kitalálta, hogy vágjam le a haját. Megtettem, sok sör után, körömollóval, hát az durva lett :D

Tönkre mitől mehet egy barátság... talán ha a felek már nem tudják tolerálni a másik dolgait.

2011. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

azt hittem, létezik, aztán 7 év után elmúlt... egyetemi éveink elején lettünk barátnők, utána még 2 évig tartott, mára teljesen kihűlt, talán már nem érzek semmit, s szerintem ő sem.

Legszebb? - minden pillanat, amit együtt töltöttünk, csodálatos volt, de tudomásul vettem, hogy eddig kellett tartania. Szép volt, de elmúlt - senki nem tudja őt pótolni, nem is szeretném, ha valaki betöltené az elvesztése által keletkezett űrt.

2011. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én legjobb barátom meleg! :D Szerintem pont ezért tökéletes.

Szerintem létezik örök barátság.

Legsírósabb nincs. Sose vesztünk össze. Legviccesebb amikor találtunk egy youtube videót, és nem volt benne semmi különösebben nagyon vicces, de sírtunk a röhögéstől, hasgörcsösen. Legszebb az az, hogy bármit el merünk mondani egymásnak, hasonlóan gondolkozunk szinte mindenről, és semmiért sem ítéljük el a másikat, maximálisan megbízom benne, számomra mindennél és mindenkinél fontosabb. Bármikor számíthatok rá, bármiben, egyszerűen immmmádoooom! A legjobb barátom.

20L

2011. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobb barátnőmet születésünk óta ismerem. Hú, nagyon sokat nevetünk, és sosem vesztünk össze úgy igazán. Persze voltak kis vitáink, hogy melyik busszal menjünk, stb, de amiért egy barátság tönkre mehetne, olyan nem. Megbízom benne, szavak nélkül is értjük egymást. Bár egy középsuliba járunk, de nem egy városban lakunk. Viszonylag keveset találkozunk, de ez nem megy a barátság rovására. Remélem még sokáig mellettem lesz:) Persze mellette nekem is vannak barátaim, neki is, és van akivel hasonlóan jóba tudok lenni, de egyik sem olyan tartós különböző okok miatt, mint ez az egy.:) Úgyhogy mindig csak az egy, az eredeti:D Nagyon szeretem:)
2011. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem volt egy barátnőm ő 2 évvel idősebb,mint én régen olyan jól elvoltunk,sokat hülyültünk,kitaláltuk,hogy jó szórakozás lesz,ha összekötjük a kerékpárunkat és egymást huzzúk....á,nem is estünk el :) meg hát görkorcsolyával megindúltunk lejtöröl,ahol a lejtővel szemben egy kis patak volt,hát nem estünk bele,mert valahogy félreugrottunk,de nagyon szétvertük magunkat.Másik eset az szomorú volt,szintén görkoriztunk jött egy autó,én nem vettem észre,barátnőm igen,ellökött és elestem és eltört a kezem.Jóformán megmentette az életemet,mert ha ő nincs ott akkor elüt az autó :( most 15 vagyok ő 17 és nem tartjuk a kapcsolatot,ő ugyanis belevalós csaj lett,sovány,szép,van köldökpiercingje,minden pasi odavan érte,engem pedig lese sz*r.Van új társasága,engem pedig ledisznózik,meg lenéz,mert duci vagyok,nem vagyok jó tanuló,ő pedig az volt általános suliba és ez annyira rossz érzés :( másik lány akivel elvagyunk,hogy jujj,ő (volt) osztálytárs nemrég ballagtunk,milyen jó barátnők vagyunk,nem is vagyunk azok,állandóan hazudozik,mindent megkap,mert a szülei gazdagok,legjobb teló,laptop,stb...és állandóan odab*sz valamivel...hát nekem nincs egy jó barátnőm se :(
2011. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!