Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan barátnőd, aki...

Volt már olyan barátnőd, aki ha neki volt baja, akkor elkezdett sírni, de ha neked volt bajod és hozzá sem szóltál, azért sírt, hogy miért kell b*nkónak lenned vele? És te jöttél ki rosszul?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de az már feltűnt, hogy az életben nem igen számíthatsz segítségre. Amikor szükség van rá, mindig segítek, de ha magamról van szó, úgy oldom meg, hogy sose legyen szükségem rá.
2011. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a választ :- )! Nem mindig rossz hogyha ilyen is egy barátnő, mert attól még lehet bármibe 100% számitani rá. Csak ez is kicsit beleszámít
2011. máj. 30. 18:57
 3/8 A kérdező kommentje:
A kérdést amúgy úgy értem, hogy volt-e már olyan barátnőd akinek ha veled volt baja, akkor elkezdett sírni, hogy az xy többet van xx-el.. De ha pl Ő volt többet xx-el és te azért haragudtál megrá, és hozzá sem szóltál, akkor egész osztály előtt lejáratott azzal, hogy kiabálva, pl: megkérdezi hogy "most mért kell ilyen bunk*nak lenni?"
2011. máj. 30. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ilyen. De csak azon tudok segíteni aki megosztja velem a kis (nagy?) gondját. Ha mást nem próbálom felvidítani, elterelni a gondolatait.


21/L

2011. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
első, ez valahogy nekem is ismerős, ha nekem van valami fiú ügyem akkor csak annyi a válasz hogy "nem tudom" "szerintem nem" "aha" "lehet" de ha neki van ilyen, akkor én egyből mondom az ötleteket, segítek neki, mert IMÁDOM.. De forditva ezt nem kapom meg, valahogy
2011. máj. 30. 19:01
 6/8 A kérdező kommentje:
2. Én is ilyen vagyok
2011. máj. 30. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő érzelmileg fejletlenebb, azért nem mond semmit mert nem is jutt eszébe semmi amivel segithetne.
2011. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát elég fura akkor
2011. máj. 31. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!