Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul sülne el, ha felvenném...

Rosszul sülne el, ha felvenném vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom, mert megismerkedett valakivel és vele tervez. Az illető is szakított a párjával, mert ő meg ugye az exemmel folytatja a jövőt. Nem ismerem az illető exét, de gondolkoztam rajta, hogy felveszem vele a kapcsolatot. Hátha lenne kedve beszélgetni ezekről a dolgokról és mivel ugyanabban a cipőben járunk, lenne aki valóban megértene és én is őt. Persze csak ha ő is benne volna. Persze a félreértések elkerülése végett, rögtön tisztáznám, hogy nem azért kerestem, hogy bármi is legyen köztünk, nem akarok kapcsolatot! Nem mint potenciális párt látok benne, mert csakis az exem érdekel. Egyszerűen csak jó lenne valakivel megbeszélni ezt a dolgot, aki ugyanannyira érintett az ügyben, mint én.

Hogy látjátok ezt a dolgot? Szerintetek hülyeség?

Ja és jó volna diszkréten kezelni mindkettőnknek, nem akarom, hogy azt érezzék, szövetségesei vagyunk egymásnak és szét akarjuk választani őket vagy féltékennyé tenni, részemről ilyenről szó sincs.

várom a véleményeiteket.


2011. jún. 17. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Háát, én nem tenném.

Persze, elsülhet jól, születhet belőle akármi.. De mégis inkább előre nézz, mint hátra.

2011. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Tök jó! A végén még össze jön a két kidobott! :) Amúgy nem rossz ötlet. Nyugodtan tedd meg, ha gondolod! :)

20/L

2011. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az exed próbáld meg sürgősen elfelejteni, nem érdemes mégcsak gondolni sem rá.

Felveheted vele a kapcsolatot, bár így lehet sosem fogod tudni lezárni.

Meg lehet, hogy ő is szeretné lezárni és nem szeretne erről egyáltalán beszélni.

Én a helyedben nem keresném fel, lehet mindkettőtöknek csak rosszabb lenne.

Az exed már sosem fogod visszakapni. Ebbe bele kell nyugodni és el kell engedni.

2011. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem. Jó lett volna valakivel megbeszélni ezeket a dolgokat, aki megért, mert sajnos ugyanúgy benne van ebben a helyzetben. Nyilván elmúlt, és legyenek boldogok, én nem kívánok rosszat.
2011. jún. 17. 18:32
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem rossz ötlet, főleg ha ez hozzásegít, hogy továbblépj. Jól kibeszélitek a helyzetet, megnyugtatjátok egymást, és máris máshogy érzed magad! A barátnőm volt ugyanilyen helyzetben, és nagyon jó haverok lettek a pasival (nem jöttek össze).
2011. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Csak rátaláltam a közösségi oldalon és láttam, hogy eléggé maga alatt van ő is és tanácstalan, igazából ezért fordult meg a fejemben a dolog.
2011. jún. 17. 18:36
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Én saját tapasztalatból kiindulva határozottan jó ötletnek tartom!!!

Mi így jöttünk össze a párommal 3,5 éve!!

Akkor a hátunk mögött összejöttek a párjaink. A párom keresett meg akkor, hogy nem lenne-e kedvem beszélgetni. Már az első találka végén tudtuk hogy ennek lesz folytatása. Eleinte furi volt, hogy a kelleténél talán kicsit többet beszéltünk az exeinkről,de ez hamar elmúlt és azóta nagyon boldogok vagyunk. (-az exeink szétmentek-)

2011. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tenném.Tudod, most benned is és benne is csalódottság van, és olyan dolgokat is kibeszélnétek az exekről, amit talán nem illik.Be szeretnéd magadnak bizonyítani, hogy te vagy a különb? Félő, hogy a nő volt barátja a negatívumokat(is) emlegetné és te is . Amíg tartott szép volt.Vége.Átadja a helyét az újnak.
2011. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok kedves utolsó! Sok boldogságot kívánok nektek szívből!

Igazából kicsit tartok a dologtól, mert tényleg nem ismerem az illetőt és nem akarom, hogy félreértse. Attól félek, vissza sem írna. Esetleg visszajutna az exek fülébe és abból tuti egyből félreértés lenne... hú, nem is tudom, mivel indíthatnék, hogy tényleg ne legyen gond.

2011. jún. 17. 18:51
 10/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nagyon megoszlanak a vélemények.

Én még mindig úgy gondolom, hogy nem jó ötlet, de kitudja.

Végülis azzal nem veszíthetsz semmit ha írsz neki.

2011. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!