Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okoztatok nagy csalódást a...

Okoztatok nagy csalódást a szüleiteknek, annak ellenére, hogy ők jó szülők voltak? Hogyan hoztátok helyre a helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az csalódás számukra, hogy 150 km-re a páromhoz költözök jövő nyáron...Anyukám most is a szoknyájához kötne, dédelgetne 21 évesen is...túlzottan ragaszkodik, már már rám telepedik.

A tesómban is csalódott, mert ő meg 800 km-re ment...


Alapvetően jó szülők voltak, csak mindig is túlságosan fogtak...


21-L

2011. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én a nagymamám és a nagybátyám nevelésében "részesültem" nagyon rendesek voltak. én is azzal okozok szerintem csalódást, mint az előző, 360 km-re költözök majd...:/ nagyon hiányoznak, ha 1 hetet nem látom őket, már akkor is. nehéz lesz, de muszáj költöznöm.

18/L

2011. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán annyi, hogy házasság előtt összeköltöztünk( igaz, eljegyzés után)

Neki ez mindig nagyon fontos volt, mindig mondogatta, hogy nem engedi majd, hogy elköltözzek, csak mikor férjhezmegyek. Aztán ő is meglágyult kicsit, mikor megismerte a párom, eljegyeztük egymást, végül már nem ellenkezett egy szóval sem. De biztos jobban örült volna, ha otthonról megyek férjhez. Én akár be is tartottam volna, ha nem kellene egy évvel előre lefoglani az éttermet. Akár ma is összeházasodnánk.

2011. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

hajjaj, de még mennyit...

jó szülők, csak túlságosan be akartak korlátozni, régimódiak.

én meg az a nagyon lázadó típus vagyok. megbuktam, leqrváztam az ofö-met családlátogatáskor, sátánista metált bömböltettem egész nap, annyiszor lógtam a suliból, hogy azzal a feltétellel nem rúgtak ki, ha másikba megyek, hazudoztam,verekedtem, kilógtam éjjel stb.

mindezt 13-15 évesen.

aztán így lehiggadtam, meg ők is beletörődtek, hogy nem hat a bezárás, a büntetés, és nem óvhatnak mindentől a végtelenségig (több dolgot átéltem, mint ők fiatalon, ami nem biztos, hogy pozitív, de megtapasztaltam sok mindent, mit kell pl. tennem a begyógyszerezett haverommal stb. a kényszerhelyzetek sok mindenre megtanítottak).

a jég hátán is megélnék. most végeztem el a középsulit, sosem tanultam vmi sokat, a nyelvek ragadtak rám.

most azt tervezem a szerelmemmel, hogy kiköltözünk az orosz tajgára(oroszul is tudok).

na ehhez nem tudom, mit fognak szólni majd :D

2011. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én okoztam egyszer. 20 évesen a szüleim tudta nélkül a barátomhoz költöztem a koliból, persze a kolit fizettem. Ők nem akarták, hogy összeköltözzünk. Utána hetekig, hónapokig nem tudtak megbízni bennem, de szépen lassan, sikerült visszanyernem a bizalmukat.

22/L

2011. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat... tavaly egyszer amikor jo reszegen keson hazaerkezve felrugtam egy szeket, anya megebredt, es meglatta milyen allapotba vagyok. Masnap jott a balhe, akkor lattam igazan, mekkorat csalodott bennem. Azota nem voltam reszeg.

23/N

2011. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

amikor apa bizonytalan volt, hogy megvegyen e egy nagy kaliberű autót, mert nőne vele a költségvetés, én voltam a családból az egyetlen, aki rábeszélte, hogy igen, mert olyan szép, meg stb.

apa megvette és meglepetésből, hogy lássam elém jött az iskolába, hogy hazavisz vele


én meg épp a sulitársakkal cigiztem (amit titkoltam otthon)és hirtelen a lebukástól félve agresszíven léptem fel, hogy én a sulitársakkal akarok hazamenni gyalog


apa elment az autóval csalódással a szemében


eltelt jópár év, amikor felhoztam az autót, hogy elmondjam milyen szép autó volt az, és úgy néz ki, apa már nem is emlékszik az incidensre - így valahol most nyugodtam meg.

2011. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

igen. 2009 juli 22/zöldpardon/quimby koncert/barátnők szülinapi bulija :D "hát akkor rúgjunk be kétszer annyira" címen háromnegyed tízig a saját hányásomban fetrengtem a hátsóbejárat előtt, amikoris odaértek értem apáék, akiket lehánytam, meg a biztonsági őrt is, sírtam és még előtte bele akartam ugrani a dunába, mert a nagybátyám két hónappal előtte lett öngyilkos és iszonyatosan haragudtam rá. állítólag. én nem emlékszem ... pozitívumként ért, hogy nem szidtak le, normálisan megbeszéltük a dolgot külön apával, külön anyával és két héttel utána már mehettem házibuliba. alig voltam 15. ha leszidtak volna és tiltottak volna mindentől, most tuti valami teletetovált sátánista szuka lennék, mert anyáék vallásosak. de nem vagyok az, mert normálisan tudta mindenki kezelni a helyzetet. örök hálám nekik, azóta tudom a határt.

17/L

2011. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Igen.Tavaly első munakhelyként mélyvízbe ugrássla indítottam, sajnos a szakmámmban nemtudtam elhelyezkedni így gyárba mentem, 4műszakban melóztam. Hát ez fél év alatt teljesne tönkrtette mind lelkileg mind testileg. Barátommal is nagyon nehezen tudtuk a talikat összeegyeztetni, bnőim is másokhoz csapódtak, sosem volt szabad 7végém, szinte semmire nemvolt időm. Többször is jeleztem otthon, h nembirom tovább, váltani szeretnék, felmondok.De azzal jöttek, hogy akkor mehetek a háztól..nem értettek meg. Így titokban felmondtam, itthon azt hazudva, hogy létszámleépítés volt. persze később gyanus volt nekik, bevallottam mindent. Azontúl, hogy megvertek több hónapig én voltam itthon a rossz, a lusta, nemnormális stb.. De mára megbékéltek.
2011. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!