Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ez most hogy is van?...

Akkor ez most hogy is van? Többi lennt! Érdekes lesz!

Figyelt kérdés

Én azt veszem észre hogy a legtöbb nő szidja a férfiakat ahogy ezen az oldalon is lehet látni egy csomó ilyen kérdést és tapasztalom az életben is hogy jaj ezek a bunkó férfiak és még sorolhatnám a hasonló szép jelzőket és mindenkit egy kalap alá vesznek és hogy a férfiak nem tudnak kedvesen lenni.Érdekes módon azzal senki nem foglalkozik hogy mondjuk van egy normális férfi vagy srác aki mondjuk udvarol egy lánynak és a tenyerén hordozza,de a végén általában az ilyen srácok férfiak mindig a rövidebbet húzzák mert le vannak papucsozva és a végén szépen el vannak küldve.

Tehát a kérdésem az lenne tulajdonképpen hogy akkor mi a jó?Ha kedves egy férfi akkor már papucsnak van titulálva és már annyira nem vonzó és érdekes egy idő után,ha viszont kicsit machos vagy belevalóbb az illető akkor meg már bunkó nagy arcú beképzelt.

Akkor most a nőknek,hölgyeknek mi is a jó tulajdonképpen és milyen az ideális férfi?



A kérdést nem provokálásképpen tettem fel és nem is szeretnék itt vitát és ha lehet se feminista mozgalmak összefogását!:)Csupán kiváncsi vagyok a nő lélek titkaira!Köszönöm!:)


2011. jún. 17. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
No, ez engem is érdekelne. : )
2011. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jó pasi, pont a papucs és a macsó között van félúton. Egyébként nem csak pasi leszóló kérdéseket olvashatsz, legalább ugyan annyi van aki a csajokat szidja. Kicsit egyoldalúan látod a dolgot.
2011. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Aranyközépút.

Egyébként a nők is mind le vannak qrvázva mégsem jönnek ide sírni.

2011. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:43


Na már kezdődik!!Ettől tartottam!

Az ilyen beszólásokra nem vagyok kiváncsi!

Nem látom egy oldaluan mert tisztában vagyok azzal hogy vannak köztünk atom paraszt férfiak!

De jóval több férfi fikázós kérdés van pl ezen az oldalon!

2011. jún. 17. 19:45
 5/19 Darcy01 ***** válasza:
58%

Ha valaki megtalálja a párját, a megfelelő partnert, akkor ilyen gondok nem fognak felmerülni. Ha meg nem a megfelelő személlyel vagy, akkor meg valamilyen kifogás, baj úgyis előjön.


Sok olyan történetet olvastam itt és hallok is a környezetemben, hogy szegény rendes, kedves, jójelkű lány/fiú, milyen bunkó, buta, nem normális fiú/lány jutott neki. Erre mindig azt mondom: kettőn áll a vásár. Valamiért csak együtt vannak.

2011. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Most leírom,hogy nekem mi az ideális.Egy férfi szeressen,adjon meg minden,de azért túlzásba sem kell vinni.Legyen saját véleménye,és tartson ki melette,habár az sem rossz,ha néha enged,de úgy hogy szépen megbeszélik,hogy legkozelebb az van amit o szeretne.Hát a nagyon tenyerén hordozás sem mindig jó,mert egy férfi hordja azért a nadrágot.Ne kovessen napi 24 órán át,legyen szabadom is a barátnokkel stb.Hát hirtelen ezek jutnak az eszembe.
2011. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A kérdésem lényegében az lett volna hogy azok a férfiak akik normálisak egy nővel és kedvesek,akkor őket többnyire miért küldik el melegebb éghajlatra és koptatják le őket?

A kedvesség nem kell,a bunkó nem kell.Akkor mi kell?

2011. jún. 17. 19:48
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

De jóval több férfi fikázós kérdés van pl ezen az oldalon!


Te làttad màr az összes kérdést?

Nem hinném

Tàn többet làtsz belöle?

Talàn mert csak azokat veszed észre?

Csak nem egyoldalúan làtod a dolgokat?

DE


Ne legyél màr ilyen nyomi és lesz csajod :)

Mellesleg mindenki szereti, ha a tenyerén hordozzàk, de nem pasinak, esetleg csicskànak =).

Tényleg ilyen nehéz normàlisnak lenni?

2011. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A túl kedves,az tényleg papucs,és a no hamar megunja az ilyet.A bunkó meg kinek kell.
2011. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Arany középút. :)

Egyébként két okból olvashatsz lépen nyomon ilyeneket:

1. mert ha minden rendben van, általában nem kérdezünk, nincs olyan probléma amit meg kell oldani.

2. és hogy miért olvasok több panaszkodást férfiakról: a nők többször kérnek segítséget (akár idegenektől is) és többször látogatnak ilyen oldalakat a neten.

Szerintem ennyi az oka :)

2011. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!