Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apukámat? :O:O

Hogy vegyem rá apukámat? :O:O

Figyelt kérdés
Apukámat aki elég mogorva és magába fordulós ember, őt szeretném rávenni arra h a barátom nálunk aludhasson, töbször aludtam én már náluk, de ő még sosem, anyukám meg is engedte , apa még nem, azt mondja kicsi vagyok stb... de én ott aludhatok ahhoz nem vagyok kicsi?:O na mindegy, őt nehéz rábeszélni erre, ötletek??:O:O
2011. jún. 17. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Milyen idös vagy te, meg a barátod ?
2011. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én 17 a barátom 19
2011. jún. 17. 21:28
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát ha te ott aludhattál a barátod meg nálatok nem, valószínűleg apukád nem kíváncsi rá...:/
2011. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de apukám ilyen, magának való -.- de ettől én ne legyek boldog mert ő se az?
2011. jún. 17. 21:36
 5/19 anonim ***** válasza:

De ettől én ne legyek boldog mert ő se az?

Pontosan,dögöljön meg a másik tehene is.

2011. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nehogymár : / az én apum olyan fura, a legtöbb ismerősömnek tök jó fej , de nekem..-.-
2011. jún. 17. 21:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Úgyis tudja, mi folyik közöttetek (ha folyik) de valószínűleg nehezen viselné, ha mindez méterrel arrébb történne. Az ő szemében te még a pici lánya vagy, és nem akar tudomást venni a változásról.
2011. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem 21 évesen sem "engedik"...vagyis lehet megengednék, de ismerem milyen a légkör, a felfogás ezért nem erőltetem. Alszom eleget a páromnál anélkül is nincs szükség arra, hogy felbolygassam a szüleim értékrendjét. Amúgy is kicsi a lakásunk...

Most már elfogadtam. Szerintem törődj bele, ha alhatsz a barátoddal akkor mi a gond? az mindegy, hogy nála vagy nálad, nem? :)

2011. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
igen de ezaz h ugy is tudja mi van, és ez rossz, csak magára gondol , abba bele se gondol h ez nekünk milyen, főleg a páromnak-.-
2011. jún. 17. 21:59
 10/19 A kérdező kommentje:
hát nem mindegy, mert ő is szeretne nálunk aludni, főleg h nem egy városban lakunk, és mindig én se mehetek.
2011. jún. 17. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!