Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá Apukámat?...

Hogy vegyem rá Apukámat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szertnék egy kutyust. Sajnos, nincs sok barátom, mert mindenki, akit ismerek ilyen mai plázacica feeling, én meg nem vagyok az, és ezért nem fogadnak el. Azt olvastam, ha az embernek van egy kutyusa, nem lesz magányos. Mit tegyek? (Anyukám is kutyát szeretne, Ő nem akadály.)Előre is köszi!

14/L


2011. okt. 1. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Nekem is a kutyáim, a legjobb barátaim közé tartoznak. Sokakban csalódtam már az életben, de bennük még soha. Szerintem ezt magyarázd el apukádnak, hogy mennyire egyedül érzed magad. Na meg persze, hogy gondját viselnéd, nevelnéd stb. Sok sikert!
2011. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Hello először lehet hogy jobb lenne egy kisebb állattal pl hörcsöggel törpe nyúllal próbálkozni hogy lássa az apukád hogy a kutyát is gondoznád, és meg enyhülne ha rosszabb tanuló vagy azt is ajálom hogy kössetek egy alkut az apuddal hogy fél évre év végére javítasz a jegyeiden és ezt vesz neked egy kutyit remélem sikerül



ha sikerül milyen kutyát szeretnél


ölebből kistestűből pl tibeti spániel boloneze

nagyobból a angol cocker spánielt okos és ragaszkodók nekem is vagy egy

nagyobbacska német juhász csak volt de szintén okos hűséges eb


remélem sikerül sok sikert 13/L

2011. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nekem szerencsére ilyen gondjaim nem voltak, mindkét szülőm benne volt az állattartásban, DE. Apum nem szereti a nagy testű kutyákat (mint pl a németjuhász), ezért nekünk 3 kistermetűnk van. Nekik kevesebb étel kell, kevesebbet kakilnak/pisilnek, és hát egyértelműen könnyebb velük bánni. Szóval szerintem egy kiskutyát kérj tőlük. Ha nagyot szeretnél, akkor azt is valahogy megbeszélheted velük de sztem a kicsit szívesebben megvennék neked. 15L

2011. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatkozz arra, hogy nem szeretnél a ma divatos módon rossz társasággal piálni járni, plázákban pénzt költeni stb, hanem inkább egy saját kutyával járnál kutyás társaságba, naponta nagyokat sétálnátok más normális emberekkel együtt, hétvégén meg kutyaiskolába mennétek. Apuci mindig örül, ha a "pici lányát" biztonságban tudhatja! :)
2011. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én birok adni 1kiskutyát, de az elszállítás nem megoldható!:(

Van 1 fekete színű és a mellkasán van egy fehér folt, fiú, Hektor a neve.

Van 1 feketés barnás színű, a mellkasán fehéres barnás:D, mind a 4lába barna, a pofija is barna, fiú, Lusti a neve!:D


Anyukáddat beszéld rá h apuddal beszéljen h legyen kiskutyátok...:D


Sok szerencsét!!!:D

2011. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem anyukádat próbáld rávenni, hogy együtt győzzétek meg apukádat. De ha esetleg ez nem válik be, menjetek el egy menhelye, vagy a honlapukra, nézz körül ott is, hátha apukádnak is megtetszik valamelyik kutya! Igazuk van az előttem írt válaszoknak, jobb lenne egy kis tengerimalaccal, hörcsöggel kezdeni. :)

2011. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt mondom én is, hogy mond el apukádnak, hogy miért szeretnél kutyát. Mond el, hogy egyedül érzed magad, hogy milyenek a korodbeliek és úgy érzed, hogy szükséged van erre. Ha sikerül, nem tudom hol laksz, de menhelyről vigyetek kutyát. Én önkénteskedem egynél, és annyian vannak, hogy az nem igaz. :) Vannak kölykök is, írtó édesek és nagyon jót csináltok, ha egy ilyen gazdátlan kutyust visztek haza :)


remélem sikerülni fog!

2011. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!