Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom 1éve külföldön van...

Párom 1éve külföldön van korházban.3szor lett volna lehetőség haza hozzák, de állapota romlott. Napokban megprobálta megölni magát, mert idegileg nem birta. Nem jelentkezik, nem elérhető. Nem tudom mit tegyek! Szeretnék tanácsot kérni ti mit tenétek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 12:30
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Csak van kint nala rokon, ismeros, aki latogatja?? Oket probald elerni.
2009. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
és te miéRt nem vagy vele ott?vagy miéRt nem utazol hozzzä ki sürün?egyedül van?nagyon magänyos lehet äm,föleg ha ilyen beteg!én nem hagynàm magära..a korhäzaknak van külön szällojuk,a korhäzhoz közel,és meglehetne éRdeklödni,hogy mennyibe kerül,illetve az ällam lehet fizetné is,hiszen ilyen beteg a pärod..én is külföldön lakom..
2009. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Sajnos mindenki itthon van.Ez idő alatt bátyja 2szer és a haverja volt kint nála.Ezért is akart véget venni mindennek.Sajnos súlyos betegsége van,ráadásul én sem tudtam ki menni hozzá mert a pénz kellet a gyógyszerekre.
2009. márc. 23. 12:39
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Oda kéne költöznöd. Hívd a kórházat telefonon!
2009. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Fura egy kicsit a történeted, a mi kómában fekvő ismerősünket hazahozták az USA-ból, biztosító fedezte.
2009. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Nekem van egy lányom is akit nem tudok egyedül hagyni.A korház számát nem tudom,a családját nem ismerem,mert még nem éltünk eggyütt.
2009. márc. 23. 12:52
 7/52 A kérdező kommentje:
Szerencsére még kezelés alatt áll.A biztosító a napokban fizeti ki az eddigi kezeléseket,ami nem kevés pénzbe került.
2009. márc. 23. 12:55
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Azt lehet tudni, mi a betegsege?


Azert ez nagyon durva, hogy 1 eve van mar korhazban _EGYEDUL_, kulfoldon, es senki nem foglalkozik vele. Mert az 1 ev alatt 2-szer torteno latogatast nem tudom torodesnek nevezni.


Ha szereted, menj ki hozza, a lanyodra vigyaz addig a nagymama, vagy mas rokon.

2009. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami nagyon nem stimmel. Nem tudod a kórház számát amikor a párod ott van már egy éve? Nem látogattad még meg egyszer se mert pénz kell a gyógyszerekre, de a testvére már volt kint? Ha még nem éltetek együtt és nem ismered a családját, akkor talán nekik kéne inkább gondoskodni a gyógyszerek költségéről, nem? Ha nem ismered a családját és nem tudod a kórház számát, akkor honnan tudod, hogy öngyilkos akart lenni? Ki mondta? És egy év nem volt rá elég, hogy megismerd a szüleit? Hiszen közös a problémátok. És az a haverja? Miért nem mentél ki vele együtt? És egyáltalán hol van az a külföld? Milyen messze? A te gyereked mekkora? Valakire 1-2 napra azért csak rá lehet bízni, nem? Én is egyedül nevelem a másfél éves gyerekem, de már azért volt olyan, hogy két napra elmentem valahová, egy napra meg már számtalanszor, ha az ember akarja, meg tudja oldani. Nekem sántít ez a sztori.
2009. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Daganatos betegsége és szívbetegsége van.Családjával nem volt túl szoros a kapcsolata.Egy darabig szinte csak a haverja és én probáltuk össze hozni a pénzt.A bátyja hívott fel,hogy baj van.Én a bátyja számát nem tudom mert szerintem nem akarta megadni.Anyjával 2szer találkoztam,de elég rideg volt velem.Minimál bérből élek a gyógyszerre kellet a pénz,ami nem kevés és a családom sem segített.
2009. márc. 23. 13:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!