Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvállalnál rosszul fizető...

Elvállalnál rosszul fizető munkát, kamatoztatható kapcsolatokért cserébe? Vagy inkább a diplomás állást választanád többért?

Figyelt kérdés
Magyarország egyik legnagyobb diszkójában lehetnék mixer, de nevetségesen keveset fizetnek. Mondjuk így is sorban állnak a munkáért. A lényeg, hogy megismerhetném az egész alvilág működését illetve mindenkit aki számít az éjszákban..
2011. jún. 18. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elvállalnám, már csak azért is mert érdekes. Nem kell évekig ott dolgoznod, ha nagyon nem fekszik, legrosszabb esetben kilépsz.
2011. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Azért az ilyen alvilági kapcsolatokra én nem lennék büszke. Azt mondom amúgy, dolgozz ott egy darabig, aztán majd lépj tovább!Mindenből tanul az ember valamit.
2011. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jobb nincs, elvállalnám. Bár nem az alvilági kapcsolatok kiépítése miatt.
2011. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ott sok ismerősöd akadhatna akinek ha tetszik amit csinálsz beajánlhat egy jobb helyre, ugyanarra a pozícióba csak jobb fizetéssel, ha szerencséd van akkor nem ebben az országban...

Ha bírná a fülem a hangzavart és egy 10 cm-vel magasabb és 30 kilóval nehezebb sportos csávó lennék bevállalnámn!

22/N

2011. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az alapbér kevés, de ott a borravaló amivel szép összeg jön ki a végén és ha jó vagy, akkor lesz az több is, mint amire gondolnál. Ha jól nézel ki, nyert ügyed van.

Én is most kezdtem el pizzafutárkodni és egy kis viccelödés, mosoly, pimaszság és csak úgy jönnek az 500 forintos borravalók.

2011. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a diplomás állást választanám többért, a jobb körülmények fontosabbak, mint az alvilági ismeretség.
2011. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Simán. A jövőre kell gondolni, nem a jelenre. Én most vállaltam önkéntes munkát, tehát fizetés nélküli munkát, csak a kapcsolatok és lehetőségek miatt.

Ez most sokkal fontosabb, mint az, hogy mennyit keresek.

2011. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alvilági karriert nem. Nem vagyok olyan zseniális szociopata, hogy ne kapjanak el.
2011. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!