Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit keres a párod? Főleg...

Mennyit keres a párod? Főleg most azoknak szól a kérdés aki nem diplomás! Max okj vagy hasonló! Köszi annak aki válaszol!

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem nekem találták ki az egyetemet... És mivel nemsokára vár a nagybetűs élet, érdekel, hogy a nem diplomások mennyit keresnem, mivel foglalkoznak, esetleg elégedettek-e :) És albiban laktok vagy családiban? Mennétek külföldre? Esetleg ingáztok(külföld)? Bp vagy vidék? Akinek van kedve nyugodtan írhat! (ha megnyugtat valakit mindenkit felfele pontozok :)
2011. aug. 31. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Elárulom nem minden a diploma.. Én szakmunkás vagyok és külföldön dolgozok megkeresem a 400 ezer forintot. De a szomszédunk asztalos Magyarországon simán megkeresi a félmilliókat. 27N
2011. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Műszerészként dolgozik, havi 130 000 + étkezési jegy, + a bérletet fizetik neki.
2011. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Nekem van diplomám, de nem a szakmámban dolgozom, kb 110ezerért.

A páromnak nincs diplomája, szakközép iskolát végzett,és olyan 200ezret keres. Ennyit a diplomáról.De mindketten elégedettek vagyunk, és jól érezzük magunkat a munkahelyünkön, és ez minden pénznél fontosabb.

Én elvből nem mennék, és nem is megyek külföldre!

2011. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A párom diplomás, szóval őt most hagyjuk. A Fiútestvérem azonban szakmunkás, a nehéziparban dolgozik három műszakban és nettó 200 körül keres. A barátnője ugyan ennél a cégnél műszakvezető, tehát szintén három műszakban nyomja az igát és 160 körül kap. Ehhez jön még nekik a kajautalvány, aminek nem tudom a pontos összegét. Plusz az utazásuk költségét is fizeti a vállalat. Albérletben laknak, hitelük van, szenvednek. 28és 26 évesek. Törik a fejüket mindketten a továbbtanuláson.


üdv

2011. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Én nekem cukrászdám van, szerencsére jól megy, de azért elég sok pénzt vissza is forgatok bele. Párom bútor asztalos jobb időkbe 300at keres rosszabb időkbe 100-150. Vidéken lakunk. Saját családi házunk van. És te kedves kérdező?
2011. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Párom most megy új helyre ahol 220-at kap nettóba.

Én még tanulok, de mivel eü végzettségem lesz, a közalkalmazotti bértábla szerint kapom majd a fizetést (E kategória).

Egyenlőre nem jelent problémát a dolog, mert suliba járok, de nemsoká végzek és majd akkor kiderül, hogyan tudunk megélni ennyiből.

21/L

2011. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Az én párom BKV-nál buszsoför. 140-160ezer forintot keres, ez ehhez a stresszes munkához nem a legtöbb.
2011. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Helló!


Budapesten dolgozok és a barátnőmmel lakom egy XIV.kerületi albérletben.(23 és 25 évesek vagyunk). Egyikünknek sincs diplomája, ő adminisztrátorként, dolgozik egy irodában(ahol elvárás a felsőfokú angol tudás), ahol egészen jól keres(nettó 160.000+bkv bérlet+7500 étkezési jegy). Én pedig grafikusként dolgozom egy reklámügynökségnél(csak OKJ-m van.) Én nettó 190.000 Huf-ot keresek+bkv bérlet. Azt hiszem, ahhoz képest amilyen állapotok vannak az országban, egész kellemes fizetést kapunk és kényelmesen meg is élünk. (Néha belefér a mozi, színház, étterem meg hasonlók.)

2011. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
180-220 között, műszakpótléktól függően, plusz cafeteria. Operátor.
2011. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
230-at keres nettóba a férjem. Nincs diplomája. Egy nagyon jó cégnél dolgozik. Nekem van diplomám, nemrég végeztem az isivel, s a kezdő fizetésem 200 nettó. Szóval, diplomával is lehet nagyon alacsony vki fizetése, és diploma nélkül is kereshetsz bőven többet, mint egy diplomás...
2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!