Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy a negyvenesek...

Érdekelne, hogy a negyvenesek milyen gyakorisággal élnek házaséletet?

Figyelt kérdés

Házasságban,vagy élettársi kapcsolatban,sok -sok év után...

Természetesen tudom, hogy egyén.-és vérmérsékletfüggő a dolog.És az se mindegy,hogy friss-e a kapcsolat,vagy már az ezüstlakodalom táján járnak.

Egyszóval egy negyvenes házaspárnak milyen a szexuális étvágya?

Igaz,hogy ilyen korban a nők aktívabbak e téren?

Tudom, hogy ide inkább a fiatalabb korosztály ír, de hátha vagyunk még itt egy páran e korosztályból is...


2011. jún. 18. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Az édesanyám nagyon gyakran:D:D Többet mint én az is biztos:)
2011. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szüleim 47 (anyu) és 53 (apu) évesek és olyan hetente 1x. :)
2011. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Honnan tudjátok:)))

Amúgy köszi!

2011. jún. 18. 15:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: anyukámmal nagyon jó a kapcsolatom, megbeszéljük az ilyeneket...nem úgy értem, hogy minden részletet elárul, de azért ha rákérdezek valamire, akkor elmondja és fordítva, én is neki! :)
2011. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fater 47, anyum 46... kb fél évente egyszer... és akkor még lehet, hogy sokat mondok.
2011. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia,párom 41/F,én 35/N mi hetente kétszer-háromszor vagyunk együtt.Kilenc éve élünk együtt,két gyermekünk van.
2011. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Férjemmel szinte minden nap, van olyan, hogy többször is, amikor ránk jön...21 éve vagyunk házasok, én 45 vagyok, a férjem 48 éves. Nekünk már elég egy pillantás, látom, hogy a párom megkívánt és olyankor jólesik egy kis összebújás, vagy éppen gyors numera a zuhany alatt. 2 gyermekünk van, a nagyfiam 20 éves, a lányom 18, van egy megállapodás, hogy kopogás nélkül nem lépünk be egymás hálószobájába, ezt megbeszéltük, így nem zavarjuk egymás magánéletét. :)
2011. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem semmi:))
2011. jún. 19. 17:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Heti 2 átlagban de van hogy kimarad egy hét meg olyan is ha szabin vagyunk hogy minden nap napi kétszer háromszor is akár vagy hétvégén.60f 31 n
2012. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!