Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyet?

Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Éreztetek már ilyet egy kapcsolatban, hogy "elváltak az utak"?

Párommal egyre többet veszekszünk, nem értünk egyet olyan dolgokban amikből régen sose volt gond. Ami régen jó volt az már nem jó.

Én már szeretném komolyabban venni a kapcsolatunkat. Nem család, gyerekre gondolok...csak nem szeretnék már olyan kis jelentéketelen dolgokkal foglalkozni, mint a kapcsolatunk elején. Páromat egyre inkább gyerekesnek találom, még mindig a bulizással van elfoglalva a pillanatnyi örömökkel. Soha nem tervez előre.

Minden hétvégén menne szórakozni én már annyira nem. Egyre több mindenben különbéset látok köztünk.

Pedig ő már 29 éves, én 23. És mégis azt érzem, hogy én vagyok az érettebb.


Mit gondoltok? Mi a tapasztalatotok? Rendbe lehet még ezt hozni? Vagy egyértelműen szakítás vár ránk?


2011. jún. 18. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Annyira egyértelműen nem vár rátok szakítás,de azért 28 évesen már lehetnének komolyabb tervei..tényleg eléggé gyerekes.

Éreztem..sokszor sajnos.. mert Ő mindig másról beszélt.:( de nem szakítok,mert szeretem és remélem,hogy egyszer megtanulja,hogy ne beszéljen másról nekem mindig..:/ nagyon rossz érzés..:(

2011. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát sajnos ha nem egyek az igényeitek, az érdeklődési körötök, az elképzeléseitek a jövőről, akkor sajnos jobb ha különválnak utjaitok, minél előbb, mielőtt még több időd elmenne ezzel, minél később jön a szakitas, annál rosszabb, nem érdemes huzni, viszont kérdés h szereted-e őt? ez sok mindent befolyásol, ezt nem irtad...
2011. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert már nem tudom, hogy szeretem-e. Néha azt érzem, hogy elegem van. Ez a helyzet nagyon fárasztó. Aztán eljátszok a gondolattal, hogy jobb lenne külön akkor pedig megijedek hogy "dehát szeretem"!
2011. jún. 18. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt,és ő nem akart változtatni ha mondtam neki baj volt,ha már rá hagytam az is baj volt,szét is mentünk,5évig bírtuk.Ha ő nem hajlik rá szerintem ne vesztegesd az időd rá.CSak megutáljátok egymást!
2011. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát ami régen jó volt, az megromlott, amin javítani kéne eleve, az meg lehetetlennek tűnik. Ha ő ezt nem hajlandó belátni és megpróbálni változtatni rajta, akkor vagy elfogadod, vagy szakítotok előbb-utóbb, de igen, az útjaitok különválóban vannak.
2011. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sterintem próbáld meg valahogy kideríteni. hogy még mindig szeret e annyira, mint régen. Hívd meg moziba, vagy , hogy legyetek kettesben, mert neked most nincs kedved bulizni, de nem akarz egyedül maradni. beszélgessetek a jővöröl, és meglátod hogan áll a helyzethez. És a ha ad még reményt. hogy megváltozik, akkor te is adj neki időt.
2011. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik a közös jövőkép, akkor felesleges húzni-vonni az egészet.
2011. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ilyen,h ogy egy kapcsolatban kétfelé menjen a fejlődési út a két fél számára. Illetve kb. úgy vettem le,h goy te alakulsz, változol, éretebbé válsz, ő viszont nem halad semmit. Lassabban érő típus, de honnan tudhatod, mikorra ér utol? Mi van, ha csak 40 éves korára? Te várnál addig? Bár ezt sem értem,h ha nem gyerek, házasság a komolyabbá forduló kapcsolat, akkor összeköltözés, vagy mi? Mert ha ahhoz nincs kedve, akkor eleve nem biztos az érzéseiben. Ha viszont már együtt éltek, akkor fejtsd ki kérlek, mi az a komolyabbá tétel, amire gondolsz. Nekem nem evidens, és lehet, h ez az elvárás a párodnak is túl elvont, így nem is lehet esélye idomulni hozzá.
2011. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, az összeköltözésre gondolok. Már egy ideje beszélgetünk róla, de nála azt érzem hogy egyszer akarja egyszer nem. Volt hogy már néztünk albérleteket semmi nem tetszett neki azt mondta nem akarja elkapkodni.

És a másik az állandó bulizás hogy minden pénzét erre költi és akkor még nekem nyavajog, hogy hó végén nincs pénze mivel sokkal többet keres nálam. Be lehetne osztani, de ő még ehhez is túl "gyerek"

Azt mondta 30 éves kora után megkomolyodik és higyjek neki, mert komolyan gondolja addig had szórakozzon.

De én azt se értem hogy lehet ilyet kijelenteni....Meg eleve ennek a kijelentésnek semmi alapja. Meg nem is értem hogy gondolta ő szórakozik én meg majd várok otthon 1 évet?!?...

2011. jún. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!