Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Voltatok már ilyen helyzetben? Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Amikor találkoztam a párommal részemről szerelem volt első látásra, mindennél jobban akartam őt. Még soha nem éreztem ilyet. Ő csak laza szex kapcsolatot akart, amit persze elfelejtett közölni velem. Csak játszott és szórakozott velem, rengeteget szenvedtem miatta 1 évembe telt mire sikerült kilépnem ebből a viszonyból, nagyon megviselt a dolog. Mikor szakítottam párom rájött hogy mekkorát hibázott. Bármit megtenne értem, nem tudtam levakarni magamról több mint fél évig bizonyította, hogy megváltozott, rájött hogy mekkora hülye volt stb. Újra kezdtük.

Mondhatni tökéletes a kapcsolatunk, bármit megtenne értem, végre azt érzem amit akartam. Érzem, hogy szeret, fontos vagyok neki.

Csakhogy bennem valami meghasadt. Csalódtam benne, szeretem de már nem ugy ahogy az elején. Ő pedig egyre komolyabban gondolja a kapcsolatunkat. Családot, közös jövőt tervez velem.

De én már nem tudom mit akarok...Már azt sem tudom mit érzek, hogy akarom-e egyáltalán ezt a kapcsolatot...Hogy vele szeretnék-e családot alapítani. Amire egykor mindennél jobban vágytam, már nem olyan vonzó számomra.

Mit gondoltok?

24/N Párom(28)


2011. aug. 18. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a stádiumban vagyunk csak én még nem bocsájtottam meg neki pontosan ezért, mert félek, hogy nem tudnám ugyan úgy szeretni mint előtte.. :( nem értem miért nem gondolkoznak az ilyen emberek hamarabb..:(
2011. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen cipőben jártam.

Én elhagytam őt,megmondtam neki,ne keressen többet.Nagy erő kellett hozzá,de megcsináltam.

Aztán pár évre rá,összetalálkoztam a jelenlegi férjemmel és van két gyönyörű gyermekünk.

Azóta sem bántam meg,hogy otthagytam,azt a se veled se nélküled kapcsolatot már nem bírtam idegekkel.

2011. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam így, én is. Összejöttünk, és volt egy fajta szövege, az volt a legerősebb oldala. Mindig elmondta nekem, hogy csak a mának élünk, (barátnője volt, akivel együtt lakott), meg ne éljem bele megam, stb Ezeket vicces formában. Én meg tartottam magam, jól éreztem magam vele, de ennyi. Nem éltem bele magam a kapcsolatba, úgy voltam, hogy ha lesz ma egy jó napom, akkor már megérte felkelni. Ez hónapokig tartott, és sosem tudtam, lesz-e következő alkalom. Aztán geyik nap megmondtam, hogy vége. Ezt meg ő nem tudta elfogadni. Sírt is, pedig a dumája alapján ezt sosem tudtam volna elképzelni, szinte megrázó volt. Rengeteg emailt írt, hogy lelkileg taccson van, teljesen kikészült, hogy miért akarom őt dobni? Meg tervezne velem....De ez a kapcsolat az indulásnál lett elrontva. Épp ő szeretett belém...aki azt mondta, sose légy szerelmes! Sose hiányozzon más! Én meg valahogy azt éreztem, nem ez kell nekem. Visszanyalt a fagyi. Azóta féjrhezmentem, és született 1 pici fiam... A sors iróniája, a férjemnek is az a neve, mint neki...
2011. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy laza szexkapcsolatot akart?Nem is jártatok?ÉS most akkor együtt vagytok végül is?Nem lehet hogy nagyon megijedtél ettől a kapcsolattól hisz egyoldalú volt csak.Vagy a sok szenvedéstől,csalódástól,komolytalanságtól,már nem úgy látod őt mint kellene.
2011. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!