Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miatt elvehetik az anyától...

Ez miatt elvehetik az anyától a gyereket?

Figyelt kérdés
Leírom röviden miről van szó.Van egy elvált nő ,akinél elvannak helyezvel a gyerekek.Rendezett körülmények közt élek,van házam,bűntettlen előélete van.Nem iszik,nem drogozik.Viszont van egy szerelmem akivel néha szoktam találkozni este ,ilyenkor megvárom amíg elalusznak a gyerekek ugy megyek ki,de nem hagyom őket egyedül a volt férjem itt van.Amugy a nagyobbik gyerekem már 13 éves.A telefont az egyiket mindig itt hagyom nála.Nem sokáig vagyok kint kb. egy órát.Autóval megyek kb. 5 percre innen.Nagyon félek a ezt felhasználna a volt férjem és családja ellenem.Volt férjemnek nem tiszta az erkölcsije.Elvehetik a gyerekeket ez miatt tőlem?
2011. jún. 18. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom!!!! A gyerekek felügyelet alatt vannak. A nagyobbik lányod már nem kicsi.. Simán egyedül lehet hagyni egy kisgyerekkel is! Ahhoz pedig, hogy kivel mész, mikor, senkinek semmi köze! :)
2011. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2011. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Á bocsi, nem tudom miért lányodat írtam...:) Szóval a nagyobbik gyermeked:)
2011. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ilyesmivel fenyeget a volt férjed, vagy a családja? Mond meg nekik nyugodtan, hogy utána jártál, és nem vehetik el tőled...
2011. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem,jogod van új életet kezdeni,és a gyerekeidet sem hagyok magukra.
2011. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.mert már nagyon ideges vagyok.Sajnos nem mer idejönni,mert fél tőlük,ezért talízunk máshol.Meg amugy sem megyek messzire el,ha meg valami lenne akkor meg telefonon ugyis hívna a nagyobbik gyerekem.
2011. jún. 18. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
A gyerekeidtol fél?De ok úgyis tudnak róla,nem?Elobb utóbb meg kell barátkozniuk egymással,be kell ot mutatnod,sot lehet,hogy nagyon is szeretni fogják.
2011. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekeimtől fél,hanem a volt férjem és családjától.
2011. jún. 18. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a volt férjed marad velük, akkor ő felel értük addig, úgyhogy ha netán bajt csinálna, azt magának csinálja.Akkor őt büntetik meg.De azért legyél óvatos, ha nem bízol benne, akkor miért a volt férjeddel vagy, miért nem a szerelmed van nálad?Így vele is lennél és a gyerekek mellett is.
2011. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM.Az utolsónak a ház miatt
2011. jún. 18. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!