Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvehetik-e a négy gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvehetik-e a négy gyereket az anyátol ha egy albérletbe visszi öket, és gyesen van?

Figyelt kérdés

Folyamatban van a munkahely de még nincsen. A gyerekeknek biztositani tudom a megélhetést.

Az apukának sincs állandó munkahelye,jelenleg börtönben van.Elveheti-e a nagyszülö,apai részröl aki rokkant nyugdijas és nagyon beteg,de van egy egyszobás lakása?Vagy a férj tesvére akinek szintén van lakása de nem dolgozik mert gyesen van?Vagy a gyámügy?Ha mondjuk anyósomék,vagy a sogornömék beszólnak a gyámügyre?


2008. aug. 18. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,80 ezer forintból,ha jól ennyit kaphatsz a gyessel és csládi pótlékkal együtt,4 gyereket albérletben eltartani szinte lehetetlen.

Amúgy nem hiszem,h el vennék,meg az nem úgy megy,h fogom magam és elveszem,hanem ahhoz a bíróságnak is van egy két szava.Ráadásul az apa börtönben van,az ő családjának meg semmi köze a te gyerekeidhez.

2008. aug. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én sokáig egyedül neveltem 3 gyermekemet albérletbe!

Az anyukától 3 ok miatt viszik csak el a gyerekeket: alkohol, drog, utcai élet!

Tehát nincs miért aggódnód, mert nem egy könnyen veszik el a saját szülőktől a gyermekeket!

A gyermekjóléti szolgálat meg a gyámügy is család centrikus, tehát míg a napi élelmet, meg tetőt tudsz biztosítani a gyermekednek, na meg szeretetet, addig senki nem tudja elvinni. Próbálkozni lehet, de nem nyernek!

2008. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem az a cél, hogy a gyermekeket elvegyék az anyukájuktól, és a testvéreiktől. Ha minden albérletben nevelkedő gyermeket elvennének a szüleiktől nem férnének el a gyermekek a nevelőintézetben.


Amennyiben a gyermekek fizikailag, érzelmileg megfelelően fejlődnek az a cél, hogy egyben maradjanak.

2008. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
TUTI HOGY NEM VESZIK ŐKET EL!! EZ MIATT NE IS FÁJJON A FEJED! AZ ELŐTTEM ÍRÓK MINDEN EGYEBET ELMONDTAK. SZÓVAL NYUGI!
2008. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. aug. 19. 14:18
 6/6 anonim válasza:
100%

A gyerekek kiemelése soha nem történik anyagi oko miatt!

Szóval ez nem lehet ok arra hogy elvegyék tőled, hiába más rokon tudja a saját lakást biztosítani. Akkor van baj ha ez az anyagi helyzet veszélyezteti a gyermek testi értelmi lelki erkölcsi fejlődését, szóval ha nem tudsz nekik tanszert venni, ételt (persze midnezt úgy hogy önhibádból eredően -de sztem ez nem fordul elő). Más jövedelmet nem kapsz a gyerekek után? A gyermekjóléti szolgálatoknál és a családsegítőnél kérhetsz támogatásokat a gyerekek után, rend.gyermekvédelmi támogatás, iskoláztatási tám., tankönyvkedvezmény, szóval vannak lehetőségek, csak utánna kell járni.

2008. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!