Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakori az ilyen? Mit tudok...

Gyakori az ilyen? Mit tudok csinálni most?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem, ezért nem támasztottam elvárásokat az irányába, túlságosan megnyíltam neki. Inkább adni akartam, mint kapni.

Ezáltal már nem voltam számára érdekes? Ez az oka, hogy nem becsült meg?

Szakítottam vele, de visszasírom.

20/L


2011. jún. 19. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne sírd vissza,ha nem becsült meg!

Hát-hát,nem annyira gyakori,de a túl nagy elvárásoknak nehéz megfelelni.

2011. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem pont, hogy semmilyen elvárásom nem volt feléje.
2011. jún. 19. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,elolvastam!Uhh,így már másabb a válasz..

Ez az oka,hogy nem becsült meg,mert nem kellett neked megfelelnie.

2011. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De miért???
2011. jún. 19. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:

42/ffi.

Gondolom, még friss a seb. Pár nap és hegesedni, gyógyulni fog. Egyúttal a lélek is tisztul a tudattal együtt, más megvilágításban fognak látszódni azok a dolgok, amik most eléggé sötétek. Próbálj másra gondolni, csinálj olyan dolgokat, amiket egyébként is szívesen teszel. Nagyon úgy tűnik, ez a vonat most elment. Lányoknak, asszonyoknak meg amúgy sem szokás a vonat után szaladgálni. Meg aztán az is lehet, hogy jön még feléd az a vonat, és felébreszti benned az újabb utazási vágyat...

És ha kellőképpen felkészültek lesztek mindketten a száguldásra, még az is megeshet, hogy az Orient Expresszet is leelőzitek!

2011. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!