Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak valószínű benőtt...

Kislányomnak valószínű benőtt a hüvelynyílása. Ez gyakori probléma? Mit fognak vele csinálni?

Figyelt kérdés
Persze megyek a dokinénihez, de csak jövőhétre kaptam időpontot. Egyébként 8,5 hós a kislányom, és régebben tisztogatásnál még láttam a rést, most meg olyan mintha beforrt volna a punija. Egy nagyon pici lukat látok, de az szerintem a "pisilyuk".
2009. jan. 7. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
benőőőőtt? Ilyenről még nem hallottam.Nem lehet,hogy csak összetapadt,azért nem látni a rést? Remélem irnak majd hasznosabb válazsokat is utánam,mert ez nagyon meglepett!Majd ird meg mi volt a dokinál!
2009. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Lányos anyaként egy kicsit összerezzentem.


Amikor még csak pocakos voltam azt mondta a védőnő, hogy ne Neogranormon kenőcsöt használjak, mert hártyát képezhet a punijára. Akkor nem igazán hittem neki, de lehet, hogy van benne valami???

2009. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem használok neogranormont, csak a doki által felírt gyógyszertári popsikenőcsöt, ami egy vazelin alapú vitaminos kenőcs... Egyébként én már hallottam ilyenről, de hogy velünk is előforduljon meg se fordult a fejemben :(
2009. jan. 7. 16:35
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj,velünk is megtörtént ugyanez,nekem egy éves volt a kislányom. Eleinte paraffin olajjal kellett kenegetni,de az nem használt,majd kaptunk beutalót a gyermeknőgyógyászatra,ott felirtak egy hormontartalmú kenőcsöt,amivel kenegetni kellet,és lassan de kezdett vékonyodni,majd szétnyilt. De utána is folyamatosan figyeld,mert visszaforrhat,sajna nálunk ez is bekövetkezett,de már "csak" részlegesen,és ott már segitett a paraffin olaj is,na meg a melegvizben való fürcsi is segit valamennyit. Kitartás!!!

2009. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekorvos minden alkalommal megnézi, hogy nem képződött-e hártya a lányom punciján. Külön fel is hívta a figyelmemet erre, hogy minden héten egyszer nézzem meg én is, mert a lányoknál ez előfordulhat.
2009. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!