Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan tipusú pasihoz mentetek...

Olyan tipusú pasihoz mentetek hozzá ( olyan pasival vagytok együtt), amilyen mindigis tetszett?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a férjemet, a legjobb barátom volt, aztán alakult ki a szerelem. El se tudnám nélküle képzelni az életem, mindenben összeillünk, minden remekül múködik, jó a szex, sokat nevetünk, tényleg minden rendben. De... nem olyan tipusú pasi, amilyen nekem bejön. Én szeretem a sötéthajú, férfias arcvágású, borostás, macsós pasikat, ő nem épp ilyen. Persze, nagyon jópasi ő is, de inkább olyan kisfiús, mint férfias. Szőke haj, kerek fej stb. Tényleg imádom, de mikor meglátok és megnézek egy olyan pasit, amilyen nekem tetszett midnigis, állandóan bűntudatom van. Amúgy egy ilyen macsó pasit dobtam miatta, mert őt szerettem.

Ti olyan pasihoz mentetek hozzá, amilyenhez vonzódtatok?

Ha nem, akkor eszetekbejut ez néha? Olyan rosszul érzem magam ematt...

25/N


2011. jún. 20. 08:20
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is érdekes az esetem: azelőtt én a szőke, kékszemű, szemüveges pasikhoz vonzódtam, ő pedig a barna hajú-szemú lányokhoz. Nos, ebből az lett, hogy ő abszolút latinos külsővel van megáldva, sötét haj, bőr, szem, én pedig term.szőke vagyok kék szemekkel. Mégis egymásban találtuk meg azt, amit kerestünk.


Érdekesség: mióta vele vagyok, azóta az olyan férfiak tetszenek, mint ő. Pl. azóta bejön Antonio Banderas. :)

Átformálta az ízlésemet.

2011. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
sosem szerettem a szakállas, magas, vékony pasikat. természetesen sikerült egy ilyet összekaparnom:) 193 cm, hosszú szakállal, és vékonyka is a magasságához képest, de szerencsére nem a Varga Viktor típus:D sokkal arányosabb. de imádom. azóta az ilyen pasikat jobban megnézem:)
2011. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Igen. Zöld szem, világos haj, magas, vékony, sportos testalkat.
2011. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Igen, azóta nekem is jobban tetszenek a szőke, kékszemű pasik, de egy macsó pasi még mindig jobban...
2011. jún. 20. 08:30
 5/51 anonim ***** válasza:
77%
Az első barátom után akivel 6 évig voltan együtt azthittem hogy a nagyon vékony pasik jönnek be, akik olyan vékonyak mint én. ő olyan volt. Majd összejöttem egy hatalmas magas kicsit mackós alkatúval, ami sokkal jobb érzés volt, ha átöltelt, szőke és szemüveges volt, nem őt képzeltem el soha, de 2,5 év után szakítottunk is. Mostani párom mackós, szőrös, barna haja és gyönyörű kék szeme van, és a végzettsége, állása is közelebb áll ahhoz, amit elképzeltem. Szóval a 3. és utolsó kapcsolatomban végre olyan a partnerem akire mindig is vágytam. :) 24N
2011. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
86%

igen...

izmos, széles vállú, hosszú barna hajú, zöld szemű, szakállas istenséghez mentem feleségül... =)

2011. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a férjem nem "álmaim" pasija külsőre, DE imádom őt, minden jól működik közöttünk és a világ legjobb apukája. Bár szerintem a férjemmel csak az a "gond" külső szempontjából, hogy van rajta súlyfelesleg, ha le adná akkor sokkal de sokkal vonzóbb lenne, de nem hajlandó leadni:(

Mindegy, így is szeretem:)

2011. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
0%
sosem értettem hogy a nőknek miért az jön be ha a férfi jól megcsinálja aztán megveri ,de úgy istenesen és emellett megcsalja. pedig sokszor sok helyen próbáltam utána érdeklődni.
2011. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
hm??? Ki mondott ilyet???
2011. jún. 20. 08:41
 10/51 anonim ***** válasza:
0%

csak a tegnapi napon 3 olyan kérdést mikor olvastam mikor az volt jó ha a csajnak egy férfias ha egy férfias pasival jön össze aztán probléma van belőle ha megváltozott.

itt az egyik:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!