Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kivágni magad egy...

Hogy lehet kivágni magad egy olyan helyzetből ha nyílvánosan megaláznak, vagy leégetnek? Vagy mit lehet olyankor mondani hogy csak simán lepattanjon rólam?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
ez attól is függ épp milyen szituból akarod magad kivágni
2011. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Helyzettől függ. Mondjuk nem árt, ha az ember csípőből vissza tud vágni bármire... ezt még nekem is gyakorolnom kel :). Ami mondjuk minden helyzetben visszavágás lehet, ha azt mondjuk, hogy mi vagyunk annyira normálisak/egészségesek (vagy nem vagyunk annyira egyszerű lelkek), hogy nem mások megalázása okoz nekünk örömet, hanem ezer más dolog...
2011. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Visszavágsz valami csípőset, ami után köpni-nyelni nem tud az illető.
2011. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha azt mondod hogy: midenki magábol indul ki, akkor máris a másik lesz leégetve mert bármi rosszat amit mondott rád,vagy amivel megbántott rögtön átterelődik rá, hiszen "magábol indult ki" :)
2011. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Pl: Mivan apád kerámiázott mert ekkora köcsögöt csak ő csinálhatott.
2011. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Mivan apád kerámiázott mert ekkora köcsögöt csak ő csinálhatott.


ez jó! XDd

2011. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont azzal, hogy nem alacsonyodsz le az ő szintjükre.


Soha ne vitatkozz hülyével. - a többiek esetleg összetévesztenek vele.

2011. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak nevess rajta.:) Neki lesz a legkellemetlenebb,hogy nem sikerült megaláznia,hiszen nem vetted fel a dolgot.
2011. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
lehet, kicsit alpári leszek, de elmondom: pénztáros voltam, és azt mondták rám: büdös k@rva. erre fogtam magam, megszagoltam a hónom alját: nem is vagyok büdös. szerintem magadat érzed... erre köpni nyelni nem tudott az illető. dünnyögve arrébb ment. hozzáteszem, nem minden helyzetben ez a megoldás, de ebben a helyzetben bejött...és nem azt nézték az emberek, hogy a k.vát nem tagadtam le, mert nyilván nem igaz, hanem hogy azonnal válaszoltam.
2011. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

ne halgass 12.09esre.

annál megalázóbb nincs mikor szégyenled magad és eröltetten elkezdesz nevetni.

2011. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!