Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a páromat...

Mivel lepjem meg a páromat nyilvánosan? (régóta együtt vagyunk)

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék meglepetést okozni, kicsit feldobni a kapcsolatunkat. Ilyenekre gondolok, hogy beledugni valamit a zsebébe észrevétlenül, vagy valami pikáns üzenet.

Nincs valami ötletetek amivel rájön, hogy mennyire akarom hogy este négyszemközt kimutassa mit érez?

köszi

21l


2011. febr. 3. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Valami nagyon szexi tangát dugnék a zsebébe...ízelítő, mire számíthat este.. :)
2011. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
dugd a zsebébe a villanyszámlát.
2011. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
27%
Sz.pd le!
2011. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

küldj neki "piszkos üzeneteket" vagy sexi vicceset telefonon. Ne egyet, de ne is túl sokat.

Pl. Ha akarsz velem sexelni, mosolyogj !

:-D

Ja, ezt a zsebébe is dughatod, de ez úgy jó, ha látod is amikor elolvassa.

2011. febr. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a nyilvános abban ha a zsebébe dugsz valamit? Mondasd be a TV2-ön ... na, az nyilvános.
2011. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Küldj neki egy sms-t, hogy ebben a motelszobában/bárban várod este. És öltözz nagyon kihívóan az alkalomra.


Mire hazaér melóból rakd tele gyertyákkal a szobáját/tiédet és borral/pezsgővel várd.


Ezek jobban feldobják a kapcsolatot, mint egy cetlike. persze előtte beszúrhatsz egy levelet, hogy ne a haverjaival állítson be véletlenül, amikor te meg épp vacsival a meztelen testeden várod az asztalon. :D

2011. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kellene nyilvánosan intézni a dolgot????? Szexelni is a parkban szoktatok? amúgy meg ahogy előttem is irták, és én sem értettem már, mi abban a nyilvános, hogy a zsebébe gyömöszölsz egy papircetlit?
2011. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát például bálon tánc közben suttogd a fülébe, hogy szeretnéd ha az éjszaka folyamán megdugna mint egy igazi csődör, majd óvatosan markold meg a fenekét és figyeld az arcát, hogy reagál :D:D:D


Nekem bevállt :P

2011. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

továbbfejlesztett változat:


hívd meg sms-ben egy motelbe, aztán szépen menj haza, majd mikor belép az üres motelszobába, na, akkor lesz neki meglepetés! :D

legalább a motel portásának szerzel egy jó napot, mikor szétröhögi magát.

2011. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!