Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjunk ajándékba 70éves...

Mit adjunk ajándékba 70éves Édesanyámnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Fiatalos, tehát "öreges" dolgot nem szeretnék... Kb.10-12ezer forintom van rá (3 gyerkőc mellett ennyi jut :))

Szívem szerint befizettem volna Apukámmal együtt 1hétvégére valahova, de annyi pénzem nincs...meg igazából tavasztól őszig a telken vannak tó mellett, így "állandóan nyaralnak".

Ötlettelen vagyok, pedig ismerem a saját szüleimet...

28-áig kell valamit kitalálnunk a párommal...S.O.S.


2011. jún. 20. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni 5E Ft-ért(én annyiért láttam) egy díszpoharat, amibe gravírozva van. Mi is olyat szeretnénk venni nagypapámnak a 70.-ik születésnapjára. Mi egy "70" feliratút szeretnénk majd.
2011. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fotókönyvet összeállítani neki?

[link]

2011. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem állíts képekből össze egy olyan albumot ami olyan képekkel van tele ami nagyon fontos neki.Égy egy idézetet beleírtok tökéletes neki.Olcsó,egyszerű és szép.
2011. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valami a telekre? napernyő, nyugágy?
2011. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne adj neki fotóalbumot meg ilyesmit. Oké, hogy öreg, de az ilyen ajándékok csak azt éreztetik vele, hogy neki már csak múltja van.


Amit már írtak, valamit a telekre, amit tud használni. Egy nyugágy szerintem is jó ötlet.

2011. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ez mégis csak egy kerek évforduló, nehogy már ennyire praktikus dolgot, mint nyugágy adjatok neki! Bár persze ha ez a titkos vágya :)
2011. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valamit, amire ő esetleg sajnálja a pénzt.


Finomabb édesség, szép függöny, balkonláda-teli színes virágokkal, amit a gyerekekkel ültettek be a mamának. Semmiképpen nem vennék konyhai és egyéb használati tárgyat, ami a munkára emlékezteti. Max. olyan dolgot, ami kikapcsolódáshoz párosul: fagyigép, új fürdőruha névvel ellátott strandlepedővel?


[link]

2011. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!