Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adnátok apukátok 40....

Mit adnátok apukátok 40. Szülinapjára?

Figyelt kérdés
mindig saját készítésű ajándékot adok neki, viszont kifogytam az ötletekből, pont mikor valami nagyon különlegeset szeretnék adni neki. Szeret búvárkodni, főzni, kertészkedni. Már végigjártam egy csomó hobbiboltot, végignéztem minden barkács újságot, de semmi ötletem sincs. 15/L
2011. okt. 25. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyukádtól nem kértél tanácsot?


Szakácskönyv jól jöhet, vagy valamilyen konyhai edény.

Kertészkedésnél meg azért elég sok cucc van egy szaküzletben. Nem kértél tanácsot az eladótól?

2011. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kerek szülinapra egy fényképes tortát vettem neki, amire én állitottam össze egy kisebb fotómontázst családi fotókból. Mellesleg nagyon finom volt a torta. Az apámnak nagyon nehéz olyat venni, aminek örül, de ez nagyon tetszett neki.
2011. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy tortát készítenék (olyant amit nagyon szeret)+ egy modern szakácskönyvet, esetleg friss füszernövényeket, egy édes kis ládába ültetve.
2011. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én élményt adnék Neki!

Gondold végig, van-e olyan hely, ahova régóta szeretne elmenni, vagy egy dolog, amit régóta szeretne kipróbálni. Nem drága dolgokra gondolok, de pl. egy kiállítás, színház, túra, új sport kipróbálása együtt stb. beleférhet. :)


Személyes tapasztalat, hogy az Apukák pl. annak nagyon örülnek, ha szülinapjukkor kipróbálhatnak egy általuk régen birtokolt kocsifajta vezetését újra. :)

Nem tudom, merre laksz, de lehet találni retro autókölcsönzőt biztos. :)

2011. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Anyámmal már 7 éves korom óta külön élnek. Nem is nagyon beszélnek.

És köszi a tippeket. :)

2011. okt. 25. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem két 20 éves sztriptíztáncos lány (akár búvárruhában) ideális lenne. :)
2011. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos tetszene a menyasszonyának is...
2011. okt. 25. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!