Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menthetném meg a...

Hogyan menthetném meg a párkapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Évek óta vagyunk együtt barátommal, de valami megváltozott...érzem, hogy már nem szerelmes belém. Az ágyban nagyjából még minden rendben van, viszont tudom, hogy ő nem fog szakítani velem, mert én még mindig szeretem őt...csak ez nekem is rossz érzés (hogy úgy van velem, hogy nem szeret engem). Tudom, hogy az lenne az ésszerű, ha elengedném őt, de szeretnék tenni valamit, hátha még menthető a dolog...
2011. jún. 20. 16:21
 1/8 hot_kiss ***** válasza:

"viszont tudom, hogy ő nem fog szakítani velem, mert én még mindig szeretem őt"


??


Attól, hogy Te szereted, attól Ő miért ne szakítana? Egyrészt. Másrésztpedig próbáltál már erről beszélni vele?

2011. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Darcy01 ***** válasza:
Ennyi infó alapján elég nehéz tanácsot adni...tegyél meg mindent annak érdekében, hogy újra beléd szeressen, idézd fel benne a kezdeti érzéseket. Pl. menjetek olyan helyekre, ahol régebben jól éreztétek magatokat együtt. Aztán járj szép és csinos ruhákban, stb.
2011. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát itt nincs más lehetőség, mint h beszéljétek meg, te is csak feltételezed, h ő mit akar, ő se tudja te mit akarsz, ha nem szeret előbb utobb szakitás lesz a vége, és jobb előbb mint utobb, mert csak még nehezebb lesz és "feleslegesen vagy vele", ugyh uljetek le és beszéljétek meg, lehet még menthető a dolog, csak tudnotok kell a másik mit akar, mik a tervei, stb.
2011. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tán beszélni kéne vele. felállítasz teóriákat,közben meg lehet h a fele se igaz
2011. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fáradt, vagy stresszes valami miatt. Szerintem is mindenképpen beszéljétek meg, és ha valóban kezdd eltűnni a szerelem, próbáljátok meg feldobni a kapcsolatotokat. Itt a nyár, jó idő van, járhattok strandolni vagy kirándulni hétvégén, kezdjetek el újra randizni. Sok sikert!
2011. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret? vagy nem szerelmes beléd? Mert nem mindegy. A szerelem elég hamar elmúlik, de megmarad az erős szeretet ami képes két embert egy életen át össze tartani. A szerelem nem minden. A szeretet a világ legfontosabb dologja.
2011. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Évek óta együtt vagytok, és már nem annyira szerelmes, mint az elején? Évek során sokat változunk, és ahogy mi megváltozunk, úgy változik a kapcsolatunk is, átlényegül valami másba.Tomboló szenvedélyből lesz együvé tartozás érzése, megértés, elfogadás.Az érzelmek így változnak. Előnyükre.
2011. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem csak teóriákat gyártok...már beszéltünk erről, és az ő szájából is hallottam, hogy már nem úgy érez irántam mint kellene, de ő olyan típusú ember, aki inkább tűr és vár, hátha jobb lesz, mint hogy fájdalmat okozzon nekem...és tudom, az eszem azt mondja, hogy neki jobb lenne nélkülem, de szeretem...és a szívem nem hagyja, hogy az eszem szerint cselekedjek...
2011. jún. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!