Kezdőoldal » Otthon » Kert » Orchidea életmentés. Éppen...

Orchidea életmentés. Éppen virágot hozó (de még csak aprócska bimbós) orchideáim (2 is), egy hirtelen huzat miatt leestek az ablakpárkányról és sajnos letörtek a virágszárai plusz mindkét növényről 2-2 levél is. Hogyan menthetném meg?

Figyelt kérdés
Természetesen az átlátszó edény, kaspóval együtt is ripityára törött, de az nem számít csak, hogy már két éve vártam a virágzásukra és most tessék. Nagyon fáj a szívem értük.
2011. jún. 24. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ültesd át őket újra,locsold meg ahogy szoktad,nem hinném,hogy tönkremennek ha a levelei,gyökerei esetleg rendben vannak.
2011. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vaya válasza:
Hát az enyémek (5db) mér idén 3.jára virágoznak. Semmi exrta meg kis kapta a fagy őket egy picit, költözéskor tavasszal kint maradtak a teraszon... Én nem féltegetem őket és nagyon fejlődnek. Szerintem ne parázz, nem lesz semmmi bajuk. Vedd egy kicsit lazábbra a figurát:))
2011. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Átültetem, aztán lesz ami lesz... csak lazán :)

2011. jún. 25. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!