Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt életetek leggázabb...

Milyen volt életetek leggázabb randija? Mitől volt az?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
97%
14 voltam. a randi végén a fiú meg akart csókolni,de én korainak tartottam. erre elkezdte ütni és rúgni a falat.. elszaladtam..:)
2011. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
100%
internetes ismerkedés volt, nem is lakott messze a fiu, hat találkoztuk, egy megbeszélt helyre jött, először még barátnőmmel voltam, de aztán ő elment, egyedul maradtam a fiuval, hagyjan h nem volt egy adonisz, de abszolut nem volt közös témánk, csak autokáztunk, legszivesebben hazamentem volna, de pár orat még maradtam, nem akartam megbántani, nagy nehezen véget ért a randi, de az egész döcögős volt :S
2011. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
97%

Bár nem kifejezetten randi volt, de összejöttem egy pasival, aki eléggé kocka volt. 1 hét után átmentme hozzájuk, ő már délelőtt kijelentette, 3-kor fel kell menni WOW-ozni. Azt hittem viccel, nem is vettem komolyan. Pontban 3-kor felpattant, bekapcsolta a gépet..

Nem is részletezem.


Nagyon gáz volt.

2011. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
91%

Több is volt, így nem tudok sorrendet felállítani, de nagyon gááááz mindegyik :D


Netes ismerkedés.


1. pasi. Kb 15 évvel idősebb mint a képen és legalább 20 cm-el alacsonyabb nálam, persze adatlapján kosaras méretű. Simán elmentem mellette mert nem lefelé néztem.


2. pasi. Eltévedt két utcát és rossz helyijáratra szállt fel, mire odaért a megbeszélt helyre én meguntam a várakozást.


3. pasi. Méltányolom azt, hogy baromi messziről jött el, hogy lásson élőben. Viszont rögtön hozta a gyémánt köves jegygyűrűt, mert azonnal meg akarta ejteni az eljegyzést is, nehogy elszalasszon.


4. pasi. Étterembe vitt, és úgy evett mint egy disznó, holott úriembernek ismertem meg. Ja és utána még a nyakamba is böfögött az utcán.


5. pasi. Annyira meg volt illetődve, hogy remegett a lába és 10 percig tátott szájjal bámult. Utána pedig nem nézett a szemembe annyira berezelt.


Úgyhogy lehet válogatni :D

2011. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
97%

A srác kiszúrt magának az egyetemen. De csak évekkel később, amikor már nem is jártunk oda, kezdtünk el beszélgetni interneten, mert előtte barátom volt.

Kétszer találkoztunk, ő totál belém volt zúgva. Én nem, ehhez több idő kellett volna. Ezekhez a randikhoz ő amúgy száz kilométert utazott munka után, hogy egy-két órát beszélgessünk, aztán utazott vissza.

Talán a harmadik randi volt, amit nagyon megszervezett. Látszott, hogy komolyabbá akarja tenni a kapcsolatunk. (amúgy interneten rengeteget beszélgettünk, csak a távolság miatt találkoztunk csak kétszer)

Hihetetlen szervezőmunkát végzett, megkereste az egyik legjobb barátnőm, kikérdezte rólam, és egy szuper randit szervezett meg. Elvitt egy gyönyörű kávéházba, ahová mindig is vágytam, de sosem volt pénzem rá, aztná a kedvenc teaházamba, aztán a kedvenc helyeimen sétáltunk, végül egy olyan szállóban kötöttünk ki, ami a kedvenc hidamra nézett. Csodás volt, tényleg.

De aznap kapott el valami betegség, nagyon pocsékul voltam. Le akartam mondani a randit, de beszélgettem a barátnőmmel, és ő titokzatosan mondta, hogy ne mondjam le. Hihetetlen volt, ahogy a srác egy tökéletes randit megszervezett nekem, de annyira rosszul voltam, hogy alig tudtam értékelni, szedtem a fájdalomcsillapítót, hogy kibírjam valahogy. Az egyik helyen a fény bántott, a másikon a füst, séta közben úgy éreztem, összeesem, szédültem, hányingerem volt... végül mondtam, hogy menjünk, érje el a vonatot, én is lefeküdnék aludni.

Erre nagy szemekkel néz rám, hogy ő kivett itt egy szobát nekünk... mivel ő is diák volt, nyilvánvaló volt, hogy szegény nem csak sokat készült, de gyakorlatilag az egész fizetését rám költötte, erre az egy randira.

Végül felmentünk a szobába, és ott hozta nekem a vizes borogatást meg a gyógyszert, hogy el tudjak aludni...

Borzasztó kínos volt az egész, nagyon csalódott volt a srác, pocsékul érezhette magát. Én meg éreztem ezt rajta, és borzasztóan rosszul éreztem tőle magam. Szegény mindent megtett, hogy életem legjobb randiját adja nekem, én meg nem éreztem jól magam.

2011. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
99%
Egyik barátnőm unokatesója volt, nem teljesen ismeretlen, így belementem, hogy elmenjünk a szomszéd városba egy jobb kávézóba. Este kilenctől éjfélig mesélte a pasas az előző kapcsolatait, meg hogy a haverjaival hogy qrvázták végig a megyét... És a vicc az volt, h oda akart mindezzel kilyukadni, hogy mostmár komoly kapcsolatra vágyik :D Csak azért maradtam annyi ideig vele a randin, mert az ő kocsijával mentünk. Azóta nem vagyok kíváncsi a velem ismerkedők előző kapcsolataira :D :D
2011. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
96%

Úgy kezdődött eleve, hogy a megbeszélt időpontot lemondta, mert "túl későn van" címszó alatt nem tudott volna rám kemény 10 percet várni. Végül valahogy összehoztuk a randit ami abból állt, hogy kb az egész XI kerületet 2x körbejártuk.

Nemhogy leültünk volna egy padra vagy mittudomén...

21/L

2011. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
64%
első randi méghozzá netes ismerkedés után. bebasztunk mind a ketten. 2 liter bor után már nem emlékszem. ő aztmondta utána h megcsinálhattam volna csak katatón állapotú jelenségeim voltak. elváltunk én meg nemvágom hogy kerültem az ágyamba annyi az összemlékem hogy befeküdtem egy kocsi és valami csaj aztmondja hogy ne hívjunk mentőt? annak is örülök hogy a telóm meg a pénzem megvolt.
2011. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
85%
Elég vicces, de a leggázabb randim, pont a vőlegényemmel volt. Mi már jártunk pár évvel ezelőtt, de csak egy hetet, bonyolultak voltak a körülmények, nem jött úgy össze, ahogy kellett volna. Utána évekig nem találkoztunk. Aztán egyszer a közelében volt dolgom, elmentünk egy kávéra. Úgy be volt parázva, hogy tök hülyén viselkedett és meg totál félreértettem. Tényleg katasztrófa volt, csodálom, hogy találkoztunk még utána. :)
2011. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
99%

16 voltam, a srác is, egy suliba jártunk... sétálgattunk, ismerkedtünk egymással az első randin, majd kb. a huszadik percben megkérdezte, hogy megujjazhat-e a játszótéren. Nos, miután összeszedtem az állam a földről, szépen hazamentem, és nem volt több randi :)


Egy másik srác pedig, 18 év körül voltunk, a második randi után megkérdezte, hogy lennék-e a harmadik barátnője, mert az első kettő tökéletesen kielégíti őt szexuálisan, velem pedig olyan jó beszélgetni, és nagyon szeret velem lenni, de persze azért mi is szexelnénk. Azt hiszem rég röhögtem olyan jót, pedig ő komolyan gondolta.


Nos, e kettő közül nem tudtam választani, több ilyen - eddig - nem volt :)

2011. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!