Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az életetek ötven felett?

Milyen az életetek ötven felett?

Figyelt kérdés
Nők írjanak!
2011. júl. 30. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Például anyósom pont egy hete ment férjhez. :)
2011. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hányévesen?
2011. júl. 30. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
53
2011. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
véleményeket, élettapasztalatokat várok, nem kioktatást, amúgy 56 vk
2011. júl. 30. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Tökéletes. Orvoslátogató vagyok amit imádok, a kollégáimat szint úgy. A 13 éves lányom minden második nap kitakarítja a házat és biológia-kémia szakra készül a gimnáziumban, 2 éve gyűjti pénzt, és most kifog menni Ausztriába, hogy németet tanulhasson. Emellett még elképesztően kedves-illemtudó is. A férjem még mindig szeret, nagyon jó a kapcsolatunk. Az édesanyámnak magas a nyugdíja és egészséges, így nem kell őt eltartanom, rengeteg barátja van, így nem is kell minden másnap meglátogatnom. Az egyetlen dolog amivel nem vagyok talán kibékülve, az az, hogy 84 kg vagyok, és teszek is érte, csak az alkoholról nem tudok lemondani, ami mellett egész nehéz lefogyni.

50/N

2011. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyre jobb: mind a négy gyerekem elköltözött, önállóan élnek, az egészségemmel nincs semmi baj, a férjemmel újra úgy élünk, mint a házasságunk elején, mióta nincsenek itthon a gyerekek, a ház ki van fizetve, olyan munkát végzek, amit szeretek.


54/N

2011. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Édesanyám 52 éves, apuval elvannak, igaz mostanság lettek apróbb problémák, mert nem mindenben egyezik az igényük.

Van két lánya, én 19 éves vagyok, nővérem 31. Én most megyek főiskolára, a hónap végén pestre megyek albérletbe, nővérem itthon lakik, de teljesen külön lakrészben. Édesanyja (nagymamánk) itt lakik velünk, vele vannak gondok, mert már elég idős, és nagyon makacs, meg feledékeny.

Mostanság anyu lelkivilága is viharos, sok a mélypont, pedig mi körülötte elég vidámak vagyunk.. Ha megbeszélnénk vele, támad, és butaságokat beszél. Eddig sokkal jobb volt a kedve, most valamiért megváltozott kicsit. Remélem jobb lesz.

2011. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó, milyen lelki mélypontjai vannak anyukádnak, s miért? miket mond, mire panaszkodik?
2011. júl. 31. 16:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra, hogy haszontalan, nem érzi jól magát néha, sok mindennel van baja, amivel igazából nincs is baj... Kb mint egy kamaszkori csendes hiszti.
2011. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
konkrét példa?
2011. aug. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!