Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon férjhezmentek! Hogy...

Fiatalon férjhezmentek! Hogy zajlik az életetek?

Figyelt kérdés

A fiatalt úgy 22-23 éves korig értem, és elsősorban azok válaszát várom, akik nem a becsúszó babaprojekt miatt kötöttek házasságot.


Kíváncsi vagyok hogy zajlanak a mindennapok, és hogy nem bánták-e meg, hogy fiatalon léptek házasságra.


2011. aug. 25. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
A szüleim 24 éve házasok. Egyikük sem bánta meg és boldogok együtt:)
2011. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Az én szüleim 32 éve házasok. A mai napig nagyon boldogok együtt. :) Én még nem vagyok házas.
2011. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%

Barátnőmék anyjáék 20 évesen kötöttek házasságot.

Együtt vannak, de az anyja pár éve félrelépett.

2011. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

èn 21 èvesen mentem fèrjhez ès nem bàntam meg, nekem rossz volt a gyerekkorom ezèrt hamar szerettem volna csalàdot, azòta szuletett egy kisfiùnk aki most 2,5 èves

27/L

2011. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Inkább saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi, mert azért csak nem kötik a gyerekek orrára, ha úgy érzik legbelül, hogy fiatalon kötöttek házasságot. Meg aztán, akkor más időket éltek. Többen mentek fiatalon férjhez. Inkább a mai világ tapasztalatai érdekelnének. Azért mindenesetre köszönöm a válaszaitokat!
2011. aug. 25. 13:22
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Szia! 16 voltam férjem 19 mikor járni kezdtünk. Rá 9 évre házasodtunk 5 év együttélés után. 2 babánk van azóta. 30vagyok. Nem bántam meg. Ugyanígy csinálnám!
2011. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

ma 13:21

Köszönöm. Ilyesmire lennék kíváncsi.

2011. aug. 25. 13:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

én most 30 éves vagyok

és 9 éve vagyunk házasok

decemberben kezdtük el szervezni a lagzit

augusztusban volt a lagzi és májusban derült ki,hogy babát várok:)

amúgy boldogok vagyunk csak egyszer volt egy félreértés amitől majdnem elváltunk,de tisztázódott a félreértés és újra boldogok voltunk

30N

2011. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen mentem férjhez! Nem azért kötöttünk házasságot mert már útban volt a baba, 1,5 évre rá szültem.

Aug. 17-én volt a 20 éves házassági évfordulónk.

Házasságunk során volt jó és rossz időszak is, volt amikor mind ketten megbántuk, hogy házasságot kötöttünk. Sőt! Két különböző személyiség lévén bizony gyakran nézeteltéréseink, veszekedéseink is voltak. Egy pár éve rendeződött a kapcsolatunk valószínűleg azért is mert mindketten beláttuk, hogyha együtt szeretnénk leélni a hátralevő életünket, akkor meg kell tanulnunk alkalmazkodni, tisztelni és egy kicsit jobban oda figyelni a másikra. Azóta egyre jobban működik a dolog.

Örülünk mindketten, hogy nem adtuk fel olyan könnyen és amikor úgy volt hogy el kéne válni, nem tettük meg.

2011. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

28éves vagyok.22évesen házasodtam 2év együttélés után.

nem bántam meg,összecsiszolódtunk,nagyon jól megvagyunk egymás mellet.

a babánkra sajnos 4évet kellet várnunk ez eléggé nagy probatétel volt a kapcsolatunknak de tuléltuk,mostmár nagyon boldogok vagyunk 3an:)

2011. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!