Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre kiakadnál? Voltunk...

Erre kiakadnál? Voltunk vasárnap ebédelni családtagoknál. Én kimentem beszélgetni és a férjem mondta szüleim hogy tervezgetjük a babát.

Figyelt kérdés
Én persze csak akkor tudtam meg amikor oda jöttek hogy tényleg tervezed a babát..stb.. Én olyan mérges vagyok rá hiszen még nem akarok babát ő erőlködik szüleim meg már teljesen beleélték magukat..
2011. jún. 20. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiakadnék, ha korábban világosan a tudtára adom, hogy én még várni akarok a dologgal. Ez olyan, mintha abban bízna, hogy a szülőket felhasználva rá tud venni téged a gyerekvállalásra..
2011. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ott helyben kellett volna mondanod, hogy csak ő tervez te nem. Ha hallgattál, akkor a te sarad is...
2011. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
első válaszolonak teljesen igaza van, aljasan felhasználja szüleidet, h rávegyen az ő akaratára, erélyesen mondd el neki a te terveidet ill h ez mennyire sziven szurt téged. Szuleid pedig sztem megértik, h te még nem állsz kész, ill h késobb szeretnél csak gyereket. Mert gondolom majd egyszer azért akarsz, ugye?
2011. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Férjnél vagy és nem akarsz gyermeket.Miért is mentél férjhez tulajdonképpen?
2011. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem akadnék ki. Megmondanám a szüleimnek, hogy nem tervezek babát. A feleségemtől (fiú vagyok, azért nem írok férjet:D) meg megkérdezném minek mondta ezt, mikor ott sem voltam, és nem is volt róla szó. Ez már épp elég kínos lenne neki szerintem. Utána beszélgetnék vele erről az egészről. Nem vagyok az a kiakadós típus. Nyugi :)

21/F

2011. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem mondta a kérdező, hogy nem akar gyereket, csak azt, hogy nem most. Vagy van még aki beveszi, hogy a kisbaba csakis a nászéjszakán fogan?


Kérdező, igazad van, ez tényleg nem volt szép húzás a férjedtől.

2011. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
En csak annyit szeretnek megkerdezni, hogy miert nem szeretnel meg gyereket? Csak azert kerdezem, mert ez hatalmas vitaforras lehet a ferjeddel. Eskuvo elott ezeket a dolgokat nem beszeltetek at? Azert ez egy borzasztoan fontos kerdes, es ha nem akarsz gyereket, azt idoben az eskuvo elott kellett volna kozolnod, a ferjednek meg azt, hogy o akar. Sok valas van emiatt.
2011. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is megmondtam hogy még nem tervezzük.. de hát ő azt mondta.. Igen nagyon úgy tűnik hogy a családot akarja felhasználni hogy legyen gyerek... Én a tudtára adtam hogy még nem érzem még készen magam az anyaságra.. Szerintem most ha valaki össze házasodik nem azt jelenti hogy gyerek is kell mindjárt..
2011. jún. 20. 20:22
 9/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2011. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most ha valaki össze házasodik nem azt jelenti hogy gyerek is kell mindjárt..


Nem is ezt mondta itt senki, hanem azt, hogy az eskuvo elott kell az ilyen fontos kerdeseket megbeszelni, nem pedig az eskuvo utan, mert az ilyenbol komoly nezetelteresek alakulhatnak ki.

2011. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!