Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm szűz és tervezgetjü...

A barátnőm szűz és tervezgetjük az első sexet de nem is ezzel lenne a baj hanem az hogy még soha nemis maszturbált én már sokmindent kipróbáltam sex terénn de ilyet még hallani se hallotam?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 01:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
:D Akkor örülj neki! Új élmény lesz neki és teljesen oda lesz!
2009. nov. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
...ha ügyes vagy vele, és türelmes!
2009. nov. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Ezt meg minek írtad? Ha még nem is maszturbált, akkor béna is lehetsz! :D Akkor is jó lesz neki!:D
2009. nov. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak tagadja.
2009. nov. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Elég nagy probléma... vagy csak kamuzik... de nem baj, gondolom már azért többször pettingeltetek, szóval valamennyire ismerheti már azért a testét.


Legrosszabb esetben nem tud majd mit kezdeni magával, meg fáj neki és nem érti, mi is történik. Lehet hónapokig nem fogja élvezni, de majd elmúlik. Ő csinált magának bajt.

2009. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Már miért lenne probléma? Basszus, ti nagyon pasik vagytok...

Örülj neki, hogy a barátnődnek valami olyasmit mutathatsz meg, amit még sosem tapasztalt. Bár nem egyből a szexszel kéne kezdeni, hanem legalább egy hónapig csak pettingelni (vagy az már volt?), hogy feloldódjanak a gátlásai, és megismerjétek egymás testét. Légy vele türelmes, gyengéd, és semmit ne akarj ráerőltetni. Ha azt mondja, h fáj, hagyd abba, és nem lesz semmi gond. Ennyi.

2009. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Hát lényeg az hogy ne rohand le azt nem (szeretjük) én sajnos úgy vesztettem el hogy pezdzegette nekem az akkori barátom hogy este kellene valamit csinálni, de én úgy éreztem hogy erre még nem állok készen.Szal lehet akkor sztem üljetek le és beszéljétek meg. Meg igazából van egy fajta megfelelő időpont amit mind2 félnek éreznie kell és akkor lesz a legjobb:)
2009. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem egyedi probléma. Lehet hogy egy lány nem mer magához nyúlni stb. Legyél figyelmes és sokszor kérdezd meg hogy élvezi-e amit csinálsz stb. Egyáltalán nem csinált bajt ezzel. Pl az én barátnőmmel is ez volt de azóta is nagyon szereti a sexet és az első alkalma is emlékezetes és jó volt és nem torkollott katasztrófába ahogy sokaknak.
2009. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkiábrándítóbb ha így megbeszélik hogy na akkor ezen a napon lefekszünk és pont. Természetesen lehet készülni rá pl gondoskodni a megfelelő védekezésről, hangulatról de mégis van az pillanat mikor mindkettőtöket elkapja a vágy és a lány szemébe nézve látod hogy ő is akarja. Szóval csak egy tipp: ne legyen ilyen megbeszélősdi. Meg persze erőszakoskodás sem hogy na de most akkor dugunk és kész mert férfi vagyok és jogom van hozzá. Mert ha így csinálod akkor tuskó vagy és az erdőben fütyülnöd kéne ki ne vágjanak. (az előbbi hosszászóló)
2009. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
(Off: Bocs a hibákért.)
2009. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!