Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre kiakadnál? Voltunk...

Erre kiakadnál? Voltunk vasárnap ebédelni családtagoknál. Én kimentem beszélgetni és a férjem mondta szüleim hogy tervezgetjük a babát.

Figyelt kérdés
Én persze csak akkor tudtam meg amikor oda jöttek hogy tényleg tervezed a babát..stb.. Én olyan mérges vagyok rá hiszen még nem akarok babát ő erőlködik szüleim meg már teljesen beleélték magukat..
2011. jún. 20. 20:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mindketten 30 évesek vagyunk.
2011. jún. 20. 20:30
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Ó, bocsánat, akkor még tényleg várnod kell legalább tíz évet.
2011. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de nem teljesen mindegy, hogy hány éves a kérdező?

Én kiakadnék. Volt egy ilyen barátom, aki a szüleimet akarta felhasználni, hogy megváltoztassa az akaratomat. Ezt elítélem. Kettőtök dolga. Én biztosan megmondanám a férjemnek a véleményemet, hogy hogyan hozhatott engem ilyen helyzetbe. (mivel előtte ezt már megbeszéltétek)

2011. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tényleg van ok a haragra, hogy a családdal akar befolyásolni, de az eddig nem derült ki számomra (lehet nem voltam alapos) hogy Te szeretnél-e gyerkőcöt valamikor, mert ha nem, akkor felesleges halogatni, meg reményt táplálni.

Nem mindenkinek kell gyereket vállalni, főleg manapság, ahol ilyen ,,pénzhiány" van, de ezt tudatni kell a másikkal.

Sok sikert.

2011. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a kérdező akar gyereket csak nem ebben a szent pillanatban és ezt megmondta a férjének is,de ő a családdal próbál nyomást gyakorolni rá

aljas dolog volt tőle,de nem kell kiakadni csak elmagyarázni,hogy most még nem.pont.

2011. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 3rdeye ***** válasza:
73%

mi az hogy nem akarsz gyereket? az élet nem kívánságműsor!


FAJFENNTARTÁS!

2011. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!