Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom bántani. Mit...

Nem akarom bántani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy hely ahol minden nap el kell mennem ha elmegyek itthonról. Nem vagyok jóba ott az emberekkel mert másak. A "főnök" mindig beszól hogy majd ő megver meg ilyenek de amúgy nem tudna. Én közelharcoltam, jártam boxolni és izmos is vagyok (most nem nagyképű akartam lenni) ő meg nem tud verekedni se, nem is izmos hanem hájas (nem sértésből mondom). Évekkel ezelőtt megpróbált megverni de nem tudott. Nem akarok balhét de megbeszélni nem tudjuk. Rendőröket meg nem akarok. Mit csináljak?

28/F


2011. jún. 21. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
semmit, ha bántani akarnak megvéded magad
2011. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit csinálnod nem hiszem hogy beléd mernének kötni ha mégis nem féltelek megvéded magadat.
2011. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ne csinalj semmit ,majd ha o kezdemenyek esetleg .akkor mondhatod hogy onvedelem .es ennyi .,ha meg beszologat .probalj ne is figyelni ra .vagy ha ez elkerulhetetlen akkor csak mosolyogj ra .az megjobban idegesiti .es meg mindig jobb mintha dubol ki csinalnad.23L
2011. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha megtámad, jogod van visszaütni...
2011. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán elég, ha lefogod. Lenyomod a földre, és higgadtan elmagyarázod neki, hogy kórházba is juttathatnád, ha olyan ember lennél, és szépen megkéred, hogy hagyjon békén.
2011. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ő kezdeményezi az első ütést onnantól kezdve önvédelem! Úgyhogy ha az első ütése után jól összerakod a gyereket akkor nem jelenthet fel, mivel önvédelemből tetted!
2011. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én ebben nem vagyok jártas, mivel 17/L addig rendben, hogy önvédelem, de ha csak a "főnöknek" vannak ott haverjai és mindenki azt mondja, hogy te támadtad és csak egyedül te állítod, hogy a te részedről volt önvédelem, akkor a többségnek fognak hinni, de szerintem, próbáld kerülgetni őket..
2011. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez milyen már, ha el kell menned otthonról, akkor olyan helyen kell elmenned, ahol zaklatnak, fenyegetnek...

Cigányok vagy mi ez már?

2011. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha betámadnak lecsapod a legnagyobbat a többi már kussolni fog és egy életre előre köszönni.VAGY. Felkeresed személyesen egy nyégyszemközti eszmecserére a "főnököt".
2011. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!