Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakítani akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakítani akar, ezt még nem monta el csak anyit hogy lehet hogy szakít, már én sem szeretem de én nem akarom őtt meg bántani mert szeretem de el múlt a szerelem 1 éve járunk Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha ő is szakítani akar, meg te se szereted, akkor mi a baj? Beszéljétek meg, hogy ennek már nincs értelme és kész.
2011. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Furcsán van megfogalmazva :)

De ha nincs szerelem akkor hagyd nem fogod megbánatni pláne így hogy ő is szakítani akar...

2011. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Moszuke ***** válasza:

a szerelem nem tart örökké.. átalakul vmi mássá:)

talán épp azzá amit te most érzel.. erre nem gondoltál?

csak hát kissi elvan b*szva a kapcsolat ezért érzel kétségeket.

2011. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!